Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení trestu


neznamy#3810

Smazaný účet

4
2.3.2021 14:45

Zdravím Leosight 

Dnes okolo 11 hodiny jsem byl zabanován za odpojení z rp akce a hrozně mě to mrzí.

Od té doby co hraji Skimo RP tak jsem si server hrozne oblíbil a nechci erpit na jiném serveru.

Proto chci požádat o nějaký trest po kterém budu moct hrát na serveru dále.

Uvědomuji si svůj čin a jsem si vědom trestů hrozně mě to mrzí a chci aspoň nějáký trest po kterém můžu hrát.

Hrozně prosím o milost protože mám na serveru nahráno dost hodin a dal jsem do hry i nějáké peníze a nechtěl bych abych přišel o vše co jsem na serveru vybudoval.

Ještě jednou hrozně mě to mrzí a slibuji jestli budu moci hrát na serveru dále tak už se to nestane protože jsem si vědom trestu který za to mohu mít.

Robiiinek

Hráč

15
2.3.2021 14:52

Nesouhlasím, vždy když máš RP akci s PSA tak se buďto odpojíš nebo vyvoláváš hádky a vše řešíš OOC. Všichni víme že se Odpojuješ a odpojovat budeš. Takže já jsem PROTI.

Demon8116

Hráč

24
2.3.2021 14:55

Ahoj, proti tvoju unbanu som zásadne proti... Pýtaš sa prečo? Tu je odpoveď.. 

Takmer každú RP akciu, ktorú PSA mala s tebou, tak sme museli dávať report, lebo si neustále porušoval pravidla, narúšal RP alebo sa odpojil.

2.3.2021 18:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
2.3.2021 21:45

Trest bude zkrácen na 336 hodin.

Po banu budeš mít poslední šanci konečně dodržovat pravidla.


Powered by LeoSight IFS
LT~57