Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Nancy Polter


Holub

Hráč

45
2.3.2021 17:47, naposledy upraveno 2.3.2021 19:06 uživatelem Holub

Tuto stížnost sepisuji na základě porušení pravidel ze strany Nancy Polter neboli také @Petra. Proč? O co přesně tedy jde?

Začátek celého IC konfliktu
Celý tento konflikt začal cirka týden a půl zpátky na základě způsobení dopravní nehody a ujetí z místa nehody ze strany dotyčné osoby. Dotyčná osoba pak byla identifikována na základě záznamu z autokamery a dle registrace vozidla. Na osobu byl údajně podán zatykač s tím, že škody na autě od Amelie nikdy neuhradila. Byla zde ještě jedna potyčka (a arogantní chování slečny Polter) a taky to, že došlo na sražení dotyčné osoby. A pak? Pak zde je nějaký ten pátek klid...

Utopení auta
...až do včerejšího dne, kdy došlo na velké finále celého tohoto konfliktu. Vozidlo dotyčné osoby (dokonce jde o vozidlo, se kterým způsobila onu nehodu, která tohle celé začala) stálo na pozemku, nebylo moc lidí v okolí. Tak proč to nezkusit? Vozidlo tedy bylo odtaženo a skončilo ve vodě, konkrétně ve slavné a ikonické zátoce Ryana Sherwooda (pojmenována takto kvůli blízké ex farmě a také kvůli tomu, že právě zde nějakou dobu zpět končila auta, co neměla na farmě co dělat). Krásná tečka a pomsta za způsobené škody. Nebo taky ne? Dnes odpoledne, cirka patnáct minut před sepsáním této stížnosti, jsem se kochal na lodi Sherwoodovou zátokou... a auto nikde. Sám vím, že hráči kolikrát řeší věci OOC místo IC, tak jsem se v LOOC optal jednoho z hasičů, zda to on, nebo někdo jiný vytahoval (černé BMW M5 s Monou Lisou na kapotě). Dostalo se mi odpovědi, že ne. Takže teď jsme tedy zde...


Záměrně přikládám celé video toho, jak k tomu došlo včetně souhlasu k likvidaci daného vozidla.

Časová osa u videa:
0:01 - souhlas k dané RP akci (popis uveden v reportu), odjezd z plácku.
0:10-2:13 - čekání na správný okamžik k nájezdu na pozemek.
2:14-4:00 - kontrola okolí
4:05 - nájezd na pozemek
4:20 - upevnění háku u vozidla
4:37 - odjezd z pozemku
5:05 - opuštění Palomino Creek
5:30 - vjezd na zbytky Sherwoodovy farmy
5:52 - zastavení odtahovky a příprava na utopení vozidla
6:05 - uvolnění háku u vozidla
6:30  - otočka s vozidlem odtahovky
6:43 - sbohem, BMW
7:15 - dodatečné doplnění a kontrola informací u vozidla

Mám ještě druhé video s odjezdem, převléknutím a těmito věcmi. To mohu předložit pro členy AT (video je separátně záměrně z důvodu možného MG v případě zveřejnění videa)


Co se vlastně stalo?
Dotyčný hráč si dle mého názoru vyhýbal svým jednáním IC cestou a vybrečel si navrácení auta, které bylo IC utopeno. Chtěl bych poprosit o řešení celé IC věci (a navrácení do bodu, kde to vše bylo) a OOC věci (potrestání hráče za porušení pravidel číslo nula a jedna). Pokud tomu tak není, tak bych poprosil, aby se celá tato situace dořešila tak, jak se sluší a patří. Jsme jenom lidé...


I EDIT: Doplnění několika podrobností a drobností v textu.


I EDIT 2 : Doplněná časová osa k videu.

 

 

sandlerino

Hráč

39
2.3.2021 17:51

Celá akce byla pod mým dozorem, na konci byl připsána do checkvehu poznámka se vším potřebným, nadále jsem na vozidlo dal park.

Prosím aby dotyčná osoba, nejlépe sama Nancy Polter dodala mi do SZ logy celého RP vytahování vozu a řešení věci s členem AT.

Děkuji

Petra

Hráč

8
2.3.2021 22:32, naposledy upraveno 2.3.2021 22:37 uživatelem Petra

Prajem pekný večer

Milý @Holub posielam ti logy kde som tuto vec riešila s adminom keď že som vtedy par dni kedy ty si bol napadnutý alebo akosi poškodený nehrala. Dúfam že si uvedomíš že toto cele šlo poza mňa aj keď bohužiaľ do toho bolo zakomponované moje auto. Verím že nenávisť ktorú v sebe voči mne bez dvovodne nosíš týmto celým zhasne. 

22.2.2021 23:49:16 = osoba ktorá auto v ten deň šoférovala = https://leosight.cz/logs/J5mewxLcFs

23.2.2021 00:13:04 = čas kedy sa akcia voidla  = https://leosight.cz/logs/ow03CYJrTv

Minulý majiteľ si pravdepodobne vytvoril alebo mal vytvorené dve kľúče kedy aj keď na mňa auto prepísal mu jeden ostal a asi si ho tým pádom rozmnožil a predával. To je jedine najrozumnejšie riešenie toho že kľuč sa dostal k osobe ku ktorej sa dostal a ta následne toho takto zneužila. K tomuto všetko.

@sandlerino dodávam logy rp vytiahnutia a riešenie z AT.

2.3.202115:53:45 = komunikácia s AT konkrétne s @Rataj = https://leosight.cz/logs/jvk58BK77j 

2.3.202116:13:48 = rp vytiahnutie auta = https://leosight.cz/logs/aTSNwS4s1I

Prajem pekný zvyšok dňa. 

Petra

I EDIT: dodanie označenia 

sandlerino

Hráč

39
2.3.2021 22:43

Jen dodatečné věci.

Prosím o dovysvětlení obou.

- Dom Black je hasič? Nebo měl povolení od AT na toto RP? 

- Co bylo skipnuto a kým?

Petra

Hráč

8
2.3.2021 22:47

Dom Black je hasič aj tam ako hasič prišiel.

Voidnuta uznávam že tu som spravila chybu a poplietla si to.

Holub

Hráč

45
2.3.2021 22:48

Nenávist byla čistě vůči Nancy Polter, tudiž pouze IC.

Každopádně jsem rád za poskytnuté logy, které mi naštěstí nedávají za pravdu. Mockrát děkuji za dořešení této věci.


Powered by LeoSight IFS
LT~80

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024