Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o UN-BAN


neznamy#3931

Smazaný účet

19
2.3.2021 19:17

Ahoj dostal jsem Ban za METAGAMING na 8 hodin.... za co?  nic jsem neudělal jen jsem jel do banky vyzvednout si prachy a myslel jsem že mam lag a najednou ban na 8 hodin absolutně si nejsem ničeho taj´koveho vědom,jen jsem řikal kamaradovi na socialni siti at jde na SKIMO at mužu snim něco projednat, žadam o vyjadřeni rataje.

2.3.2021 19:55, naposledy upraveno 2.3.2021 21:06 uživatelem Rataj

Poté co jsme chytili Tondu Klaksona a viděli jsme, že se nad ním neustále objevuje chat bublina, přestože nic nepíše, byly zřejmé dvě možnosti: buď vypisuje nějaká PM, nebo píše do frakčního OOC chatu. Když se na obzoru objevilo několik vozů, začali jsme mít podezření na metagaming. Od té doby jsem začal sledovat váš frakční OOC chat a jak název napovídá, tento OOC chat slouží k výměně OOC informací a vše co se do něj píše je OOC. Tonda Klakson vám tam psal svoji pozici, místo kde nechal tvůj vůz a podobně (za to byl teď také zabanován - s důvodem "metabaiting"). Jakmile jsi na místo, které ti napsal do frakčního OOC chatu, dojel IC, obdržel jsi ban za metagaming. Pokud jsi IC věděl, kde se vozidlo nachází, tak tě poprosím o logy, které to dokazují a ban by ti v takovém případě mohl být zrušen.

EDIT: Spletl jsem si tě s jiným hráčem, omlouvám se,
důvod tvého banu jsem připsal v nové odpovědi.

2.3.2021 20:12, odstraněno 2.3.2021 20:24 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
2.3.2021 21:03, naposledy upraveno 2.3.2021 21:09 uživatelem Rataj

Pardon, skutečně se jedná o omyl v mé odpovědi (ne však v banu) a spletl jsem si tě s jiným hráčem. Napsal jsi totiž žádost o unban chvilku po tom, co jsem zrovna udělil další ban za metagaming, proto jsem si to spletl a za to se ti omlouvám.

Ban jsi dostal za toto:

Toto ID masky jsi měl dnes ty na postavě Jakub Bocek.

2.3.2021 21:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
Vysocak

70Kč dnes v 08:51

AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024