Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zrušení/zkrácení banu.


ToxicCZ

Hráč

7
2.3.2021 22:30, naposledy upraveno 3.3.2021 13:55 uživatelem ToxicCZ

(Předem se omlouvám za mé gramatické chyby jsem dyslektik)

Zdravím ,chtěl bych požádat o zrušení či zkrácení banu. Myslím si že jsem se dostatečně poučil a budu si dávat bacha na to abych nic neporušil z důvodu že Skimo je server který mě jidiný zabaví jine RP servery mě nebaví z důvodu že ta komunita je horší nebo server je špatně nastaven a není mířen pro mě.

Ban mi byl udělen od Administrátora: @neznamy#598 kteremu bych se chtěl hlavně omluvit za mé nerespektování pravidel i všem ostatním Adminům .Jednalo se o Alt to Alt se kterým jsem pomáhal Rhymovy.

Myslím si že jsem se dostatečně poučil a vážně si budu dávat pozor abych už nic neporušoval a nekazil nikomu RP, i tímto bych se chtěl omluvit všem hráčům i Administrátorům za me nevhodné chování ohledně RP, vědšina z toho nebylo umyslné. Tímto banem jsem si konečně uvědomil to že pokud bych v tomto pokračoval tak by to nikam nevedlo dostaval bych bany což bych si vůbez nezahrál a časem by to dokonce byla i Perma.

Doufám že na SKIMU se potkáme poze v dobrém děkuji za pozornost.

3.3.2021 13:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024