Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban: Dôvod: Odmítani RP ( Jaucko)

1 2



Pa7r9k

Hráč

8
3.3.2021 00:09, naposledy upraveno 3.3.2021 00:14 uživatelem Pa7r9k

Nebudu se vyjadrovat. nahrám cele video LINK: ((NAHRAVA SA))

Popis pokial pridam video: Osoba ktorá mne bejt okradnuta počas čakani na report stála na streche a následne uputala pozornosť nekolik lidi po 15 minutách čo sme čakali na rp aby som ho pak mohol vyhodit do vody a jet dál. Hold. Jsem asi moc zlej že mam ban. :)

Veľkosť: 7,24 GB (7 783 536 177 bajtov)

Nech si názor udela každej sám.

PS.: 

Nie vždy sa oplatí hrať podle pravidel.

3.3.2021 00:20, naposledy upraveno 3.3.2021 00:58 uživatelem SedliX

Ahoj,

chápu, že video se teprve nahrává, ale tvé žádosti nerozumím. Cituji poslední větu, kterou jsi napsal [cit. 3. 3. 2021 v 0:11]: Nie vždy sa oplatí hrať podle pravidel. Nevím, co ti na to mám říct. Jednou z povinností AT je hlídat to, jestli hráči dodržují pravidla. Pokud pravidla někdo nedodržuje, je naší povinností to řešit. Často na nás sami hráči naléhají, abychom potrestali hráče, které oni nahlásí. Mnohdy nás to stojí hodně energie a času. Není to náš koníček, asi nikoho z nás nebaví banovat lidi, každý ban má (mít) důvod. Relativním důvodem může být i omyl administrátora. Jsme lidé, chybujeme. Ale od toho tu existuje sekce stížností nebo žádosti o unban. 

Nezapomínejte na to, že RP je gamemód postavený na komunitě. Není ani tak o tom, kdo má lepší skóre, kdo má více peněz, kdo umí lépe mířit nebo snad C-bugovat. Ano, majetek k RP patří, zbraně taky a ilegální živel také. Ale vše je provázané vztahy, dějem, souvislostmi. RP má oproti většině ostatních gamemódů vývoj. Každá postava, která se na serveru objeví, určitou měrou ovlivní dění na serveru. Kromě přítomnosti může ovlivnit i budoucnost, na druhou stranu minulost může ovlivnit tu danou postavu. Nechápu, v čem se vyplatí nehrát podle pravidel. Pokud totiž chápu RP správně, pak pravidla nejsou od toho, aby omezovala hráče od nějakého profitu. 


EDIT: Nemám potřebu psát další odpověď, protože nevím, komu je vlastně stížnost určená. Přesto si dovolím reagovat zde zpětně na to, co jsi napsal až v odpovědi, která následuje. Cituji tě [3. 3. 2021 v 0:55]: Dúfam že sa začnete vyjadrovať až po videu. Ďakujem. Nevím, proč jsi v takovém případě nenapsal stížnost až v době, kdy by už video bylo nahrané. Když něco napíšeš, musíš za to nést zodpovědnost a co jsi napsal bylo asi hlavně neúplné, proto to zřejmě bylo nesmyslné. S tím, že čas od času dostaneš nějaký ban si nelámej hlavu. Už jednou jsem psal, že jsme lidi a chyby děláme. Jen se to nesmí opakovat.

 

Pa7r9k

Hráč

8
3.3.2021 00:33, naposledy upraveno 3.3.2021 00:37 uživatelem Pa7r9k

Dúfam že sa začnete vyjadrovať až po videu. Ďakujem. 

Nič viac, nič menej. Skontrolovať hračovy stav Kč v hotovosti,

That´s all...

Nechcem sa hádať, osočovať. Vše je na videu. Ja si cením práci adminov. Vždy im poďakujem zo <3 , mam ich aj teba rád.

Ide len o to že to že som čakal 15 minut na Report, zničilo celé rp.

A ďakujem JAUCKOVY ktorý prišiel na privolanie cez PM/Discord/TS než aby prišiel na report. 

[cit. 3. 3. 2021 v 0:11]: Nie vždy sa oplatí hrať podle pravidel. 

Preto si beriem takýto príklad z tejto situácie:

  1.  Okradnuť akokoľvek, hlavne rýchlo.
  2.   Nedávať si report otravovať staff pmkou nebo discordem.

Nevravím že nevolám staff pmkou, taky to delam. Aj na videu sem to delal ale ne jako žádosť, že mi stoji RP. Či má čas. Ďakujem za znechutený večer, ráno. :) Mam vás rad <3

Je to môj 2 ban. Myslel som že nikdy nebudu mít žádnej ale tak nejsme dokonalý. :) 

Stav videa: 8%

Pa7r9k

Hráč

8
3.3.2021 00:54, naposledy upraveno 3.3.2021 00:55 uživatelem Pa7r9k

Video prenahrajem zajtra. Nechcem aby mi šiel notebook  cez noc. Pretože by siel 24h a už teraz to nezvláda (16/24) grafika mi uz robi pixeli. Dakujem za pochopenie. Dobru noc každému 👍😁

yuyuyunochan

Hráč

21
3.3.2021 01:16

Naši pozornost upoutal ten opuštěný tahač, který stál asi 5m od vás. A jinak ban máš zaslouženě, několik minut si odmítal hrát RP (psal si to dokonce do OOC) a potom, když ti ruply nervy ses nás pokusil vystřílet, když jsme na tebe 3 mířili :).

 

Mohu doložit video :)

Pa7r9k

Hráč

8
3.3.2021 01:53

Píšem ešte cez telefón,  otázka. Je tu niekto kto ma nápad ako to z 7gb spraviť menej? Myslím že to budem nahravat do vianoc. 

Prosím napíšte mi nejaké rady. Ďakujem 😊

To či mam BAN zaslúžene alebo nie posúdiť môžeš, tak pre seba. Inak tu je od toho  administrátor.  Ďakujem.❤

Jedno si uhadol..😶 To že som vás tam rozstrieľal. 😉

Video mám aj ja, neboj 😊 len ho nahram  a z radosťou  ti ho dám pred oči aby si vedel aj TY! Čo sa tam dialo 😊 Neboj.

Jaucuko

Hráč

11
3.3.2021 08:14, naposledy upraveno 3.3.2021 08:33 uživatelem Jaucuko

Ahoj,

Je pravda, že jsem o tvém reportu věděl, protože hraju se zapnutým report panelem. Taktéž je pravda, že se snažím reporty nechávat jiným adminům, nejlépe GMkám, protože prostě mám hodně omezené práva. V moment kdy si měl report, jsem portoval auta z vody do odtahového parkoviště, protože si hráči stěžují na lagy a nehratelnost montgomery/pc či blueberry.

Zabanován si byl kvůli této větě
[2021-03-03 00:02:18] [Output] : [TGM] Jaucuko: (( RPi dál ))
[2021-03-03 00:02:21] [Output] : [TGM] Jaucuko: (( reporty se řeší ))
[2021-03-03 00:02:21] [Output] : Neznámý♂B1: (( Nebuu ))

A ano, chápu tvoje rozhořčení, ten report si měl skutečně třeba 15 minut. Ale ty jako hráč nemáš právo na vytvoření OOC situace. Pokud ti nebude přijmut report, tak si dáš report na fórum a pokud ti bude uznán, tak se ti navrátí majetek a podobně. Oni jsou povinní doložit video, pokud to tak neudělaj, automaticky se to berete tak, že k porušení pravidel došlo z jejich strany. 

A mimochodem, sám si napsal, že ti mám dát ban

[2021-03-03 00:02:22] [Output] : [TGM] Jaucuko: (( jen pomalu ))
[2021-03-03 00:02:25] [Output] : [Čeština] Neznámý♂H5 křičí: Na zem!
[2021-03-03 00:02:25] [Output] : Neznámý♂B1: (( NEBUDU ))
[2021-03-03 00:02:26] [Output] : [TGM] Jaucuko: (( nebudeš? ))
[2021-03-03 00:02:28] [Output] : Neznámý♂T1: (( .... ))
[2021-03-03 00:02:28] [Output] : Neznámý♂B1: (( NE ))
[2021-03-03 00:02:30] [Output] : Neznámý♂H5: (( :D ))
[2021-03-03 00:02:30] [Output] : Neznámý♂B1: (( BAN ))
[2021-03-03 00:02:30] [Output] : Neznámý♂Q4: (( vela toho mas Jacob? ))
[2021-03-03 00:02:31] [Output] : Neznámý♂B1: (( Hned ))
[2021-03-03 00:02:32] [Output] : John Rusky: (( mate to tu jak na dopraváku :d ))
[2021-03-03 00:02:34] [Output] : Neznámý♂B1: (( A jedu na web ))

Aby to pochopili i hráči mimo - B1 si ty.

Video dolož, pokud máš pravdu, nemám problém se ti omluvit, ba naopak. 

Spíš jde o to, že skutečně k odmítání RP došlo, nevím k jakým dalším porušením tam došlo z tvojí případně jejich strany.

EDIT::
Vzhledem k tomu, že na tomto serveru mám víc jak 400 hodin odehráno jako hráč (potažmo helper bez práv), tak chápu tvé rozhořčení co se týče k mé osobě. Vím, že je hrozné čekat na report během toho, co přicházíš o majetek. Taktéž chápu, že z pozice hráče nevidíte, že reporty děláme (máte například report ID1 co už 2 hodiny čeká na přijetí a report je určený pro Rataje, který není na serveru). A tím, že teď jsem ve staffu, vidím i tu druhou část... A to, že těch reportů je opravdu hodně, ale opravdu hodně. Když je tu taková ta "denní špička" 150-170 lidí, tak je možnost, že děláme pouze reporty a nic jiného.

Pa7r9k

Hráč

8
3.3.2021 10:34, naposledy upraveno 3.3.2021 11:46 uživatelem Pa7r9k

Video link: klik

Inač, dobre ráno. 

 

#1 EDIT

Pozrel som si video na ytb, v čase 12:25 sa video zasekne. Neviem či to je daným portálom alebo nahrávanim poprípade to možno ešte spracováva. 

Video v počítači ide ako má trvá 27:56 (video sa prestálo natáčať dalej pretože bolo nedostatok miesta na disku, všimol som ti to až teraz ráno.) , stoho od 10:37 je podaný report a čakáme na administrátora. V 26:35 prichádza 1. hráč ktorému som oznámil o čo sa jedna (štýlom spamu ale nechcel som aby došlo k tejto veci, čakal som to že pochopi moju situáciu a bude pokračovať v jazde.) Rozdiel času je 15:58 . Za tento čas tam nikto iný nebol. Taktiež si myslím že by si nić nevšimol pokial by dana osoba nestála na streche a nehrala sa na drone.

Video končí tým že som vytiahol zbraň. Trafil som osobu 1-krát a dostal animku ťažke poranenia. do pár minut prešlo tahoe ktoré prišlo bližšie. Oznámil som im čo sa deje a dúfal že ako hráči ktorý maju spolu vychádzať budeme sa rešpektovať tak to pochopia. No lenže oni využili situáciu. :) Toť vše, video idem nahráť na portál Uloz.to . Možno sa zatial spracuje video na ytb.

 

#2 EDIT:

Prikladám aj logy:Pridávam log od dalšej hodiny 00:00:

#3 EDIT

Prikladám link na stiahnutie videa: Uloz.to/video

Heslo je: skimo

Už je obed, tak idem chalovať. Zatiaľ :)

 

#4 EDIT

Ospravedlňujem sa hráčom ktorý pocházaju stýchto krajin, nahrál som link na Uloz.to tak tam to zohnate. :)

Jaucuko

Hráč

11
3.3.2021 10:50, naposledy upraveno 3.3.2021 14:20 uživatelem Jaucuko

@Pa7r9k
Musím tě zklamat, ale to video od třeba 12 minuty nefunguje.

EDIT:: 
Musím tě zklamat po druhé, vidím tam další 2 porušený pravidla od tebe... Spam OOC chatu a vytváření ooc situace

Pa7r9k

Hráč

8
3.3.2021 16:47, naposledy upraveno 3.3.2021 16:57 uživatelem Pa7r9k

Takže ako sa hovorí začni sebou potom pozeraj na seba.

Tak ako správny hráč som sa snažil hrať podľa pravidiel RP. 

Samozrejme som tam spravil porušenia pravidiel a to týchto: Spam chatu, Admin ma vždy poslední slovo, Vytvorenie OOC situácie. - Samozrejme som si vedomí týchto porušení. Ban za tieto porušenia očakávam.

Tak som si dal Report keď že som ho videl vykladať náklad predo mnou, vravím si musí mať peniaze.

No lenže začalo sa to predlžovať, po čakaní sme sa tak nudili. 17 minút prešlo nič sa nedeje. (Nakoniec môj report ani nikto nevyriešil :) )

[3.3 / 08:14]citujem administrátora Jaucuko:

Ahoj,

Je pravda, že jsem o tvém reportu věděl, protože hraju se zapnutým report panelem. Taktéž je pravda, že se snažím reporty nechávat jiným adminům, nejlépe GMkám, protože prostě mám hodně omezené práva. V moment kdy si měl report, jsem portoval auta z vody do odtahového parkoviště, protože si hráči stěžují na lagy a nehratelnost montgomery/pc či blueberry.

Super vec, odstraňovať auta z vody. Mno keď si mal zapnutý report panel a videl si že ten report tam je dlhšie a pravdepodobne ide o okrádanie čo tak tam skočiť a rýchlo to vyriešiť? -to nieje len na teba. 

Myslím že čakať na takýto report viac ako 20 minut mi príde potiahnute za vlasy.
Vysvetlíš mi na čo si nemal práva? Port? Kontrola INV? Port s5? Prijatie reportu? - DrOndra tiež viz.obrz.

Vezmem report, nemám práva? Požiadam kolegu či by to nevyriešil.
Príde mi že niektorý STAFF member-y sa čo raz to viac vyhovárajú na obmedzene práva.
Boli ste obaja v "službe" , obaja sa vyhovárate na práva. Čo to ma byť? Bol tam bača. 
Ktorý mal vypnutý report panelu ( predpokladám) a nepožiadať ho o to či by sa na to nepozrel.

Celková vaša ochota v tomto prípade bola nulová no ale tu sa naťahovať sa vám chce.

Ale jedno musím oceniť.

Tu rýchlosť.. Keď si si našiel zrazu čas prísť na PM-ku(Poprípade komunikáciu cez Discord, TS3) a neuprednostnil si predtým report poprípade ich nevyzval aby si dali report.

Prečo si prišiel a akciu sledoval? Akcia by sa skončila a potom by môj report stratil význam. 

Prečo si im nenapísal daj si report. Aby sa vyriešil až po tom mojom? Keď že podľa poradia by som bol pred nimi.

Mam podozrenie že z tvojej strany šlo o nadržovanie hráčom.- Vyjadrí sa. Budem rád aj za logy. 

Jedine čo som videl od teba bola výzva aby som pokračoval v RP, to by znamenalo zániku môjho Report-u, takže moje RP ktoré mohlo mať maximalne 20 minút som tam strávil hodinu ( približne ) stým že zo serveru som bol ešte ja ten poškodený a to OOC spôsobom, nie IC-ly.

17. Hráč se nesmí vydávat za člena AT (ani za jiného hráče) a/nebo OOCly vyhrožovat ostatním hráčům pravomocí členů AT (např. banem, CK).

Prajem pekný zvyšok dňa. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~88

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
rock

130Kč dnes v 10:49

Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Nejnovější uživatelé
cokobrumla

Registrován 19.4.2024

mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024