Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Založení frakce Sheriff Bone County (jméno není finální)


sefre

Hráč

27
3.3.2021 10:20

Zdravím všechny hráče a hráčky tady na Skimo RP už nějakou dobu přemýšlím že bych si podal návrh na přidání Sheriffů jejich  revírem by bylo Bone County (Fort Carson, EL Quebrados, Las Payasadas...) hlídali by dálnice kolem Bone County  a Tierra Robadu zároveň by to zlepšilo RP osttaním hráčům a usnadnilo RP PSA aby si nestěžovali že nemají čas hlídat kamiony atd. tak právě Sherrifové by tohle měli na starost místo nich dělali by kontroly, DBA a další... nápad mě napadnul jelikož jsemna jednom serveru Sheriffa dělal fungovalo to skvěle, RP bylo lepší pro spoustu hráčů samozřejmě by se to muselo domluvit s adminama nebo s majitelem serveru celkově RP u ozbrojených IZS složek rozumím a umím (eRPil jsem: PČR u dopravní poté i kriminálku, Zástupce Sheriffa, SWAT) frakci bych měl s jedním kamarádem který také rozumí  tomuto RP a zároveň jsem s ním na tom serveru hrál a byl vedoucí Sheriffů, jak říkám nejdříve by se vše muselo domluvit s adminy a možná i majitelem serveru (koukal jsem že stanice sheriffu jsou obsazené musela by se zřejmě někam přidat nová) sem dolů dám ještě fotku oblasti kterou by Sheriffové měli na starosti. (pokud tu tento návrh už byl omlouvám se nenašel jsem ho) 

přeji příjemný zbytek dne a budu rád za váš názor 

S pozdravem Sefre

Mapa oblasti: https://ctrlv.cz/FbxW

Červená oblast= Revír Sherrifů (zdá se to velké ale není pár Sherrifů dokáže pokrýt tuhle oblast)

Žluté tečky= zabrané stanice (Firmou nebo pyrotechniky)

pro více informací mě kontaktujte na discordu kde se více rozepíšu aby to nebylo tak dlouhé

Sefre#7943

 


Powered by LeoSight IFS
LT~47

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
baladaaa

100Kč dnes v 01:36

p0KyX

38Kč včera v 19:27

marekvoe

400Kč včera v 16:17

Nejnovější uživatelé
HellenWong

Registrován 11.5.2024

MilanPtacek

Registrován 10.5.2024

Zudy

Registrován 10.5.2024