Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - rhyme.


3.3.2021 14:05

Dobrý den Vážení hráči a Vážení členové Admin Teamu.

Tímto bych rád zažádal o unban, jelikož je to za pár hodin skoro týden od udělení trestu. Jak jistě víte, byl mi udělen ban za ALT to ALT na 336h od Vedení serveru @neznamy#598 ze dne 25.02.2021.

Přesněji jsem si z postavy na postavu za pomocí kamaráda přeposlal částku tři miliony korun. Prvotně bych se rád omluvil za to, že jsem se dopustil porušení tohoto pravidla a velmi toho lituji a vím, že to byla neskutečná hloupost. Myslím si o sobě, že mé RP je na dobré úrovni a právě o to víc je horší, že jsem porušil takovéto pravidlo. Jedná se o můj nejdelší trest, co mi byl na serveru za 600 odehraných hodin udělen a troufám si říci, že ani má admin-historie není nijak přeplněná, tudíž by tato žádost mohla mít alespoň nějakou váhu. S hráči nemám sebemenší problém, vycházím se všemi myslím si, že velmi dobře. Každodenní vyplňování volného času hraním Skima mi vážně chybí, rád bych si opět zaRPil se svými přáteli. Ano, na toto sem měl pomýšlet než sem porušil toto pravidlo, ale v ten moment mi to prostě nedošlo a viděl jsem v tom jen čistý zisk který by mi pomohl v mém další RP na postavě. Byl bych rád, kdybych dostal alespoň tu poslední šanci.


Děkuji Vám za přečtení mé žádosti o unban a přeji příjemný zbytek dne.

-rhyme.

Zdenek

Hráč

21
3.3.2021 14:12

Ahoj, k té tvé žádosti o UB nemám popravdě co říci. Takhle má dle mého vypadat správná žádost o zrušení. RPí se mi s tebou skvěle, si podle mě fakt jeden z těch, co to RP ovládají na vysoké úrovni. Dle mého si to zasloužíš a budu ti jen držet palce, přeci jen každý dělám chyby a dle tvé žádosti je vidět, že toho lituješ.  

 

Mějte se fanfárově.

3.3.2021 14:21
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.3.2021 15:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~66

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024