Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nikolas Krovec - NonRP Acting (Zneužívanie L-OOC chatu)


neznamy#4744

Smazaný účet

6
3.3.2021 17:12

Meno : Bethanny_Williams

Meno nahlasovaného : Nikolas Kroves

Čoho sa dopustil : NonRP Acting , Mixing

Kedy sa to stalo? : 16:24:34

Popis : Mali sme 10-80 v ktorej bol Suspect Tom Russo a Nikolas Krovec. Dostali sme ich na dialnici smer LS obaja vyskočili z auta za jazdy (NVL,NonRP Acting), Následne sme vyťahovali zbrane vypisovali stále do lokálu že nás nareportujú a podobne (viz.log) po prevoze do cely som pomocou /me oprel hráča Nikolas Krovec o stenu a vrhol som sa na zapísanie trestu. Šiel som na discord kde som zapísal jeho meno a podobne.. keď som sa vrátil ALT+TAB do hry videl som ako ma hráč kope a mláti pričom má putá. V lokále som mu napísal "Urob to ešte raz a vybavím ti permu" na čo napísal aby som žil. Asi nechápe že to nieje len tak hodiť niekoho do cely a hotovo. Robia sa zápisky zbraní streliva u koho to bolo nájdené kto to mal a podobne.. Povedal som mu "Žijem kurva" "Zapisujem ti tresty" za "Žijem kurva" ma chlapec reportom a ja som získal banán na 1 hodinu. Takže tímto reportom požadujem zabanovanie hráča za NonRP Acting (Kopanie v celách keď má na sebe putá) a za Mixing ktorý je viditelný v logu ktorý prikladám.

Ďakujem.

LOG : https://leosight.cz/logs/Y044GMDz6B

neznamy#2452

Smazaný účet

17
8.3.2021 09:23

Ahoj,

Po dôkladnom prečítaní logov som uznal za vhodné hráča potrestať za Mixing a Vyhrážanie banom. Toto iste porušenie (vyhrážanie banom) nastalo taktiež z tvojej strany.. Nakoľko ty si už zabanovaný bol, tak ťa čisté varujem aby sa toto správanie neopakovalo. Prajem ti pekný zbytok dňa. 


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024