Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zvýšení FPS


Petriik1

Hráč

32
6.3.2021 13:45, naposledy upraveno 6.3.2021 13:54 uživatelem Petriik1

Dobrý den, jelikož nám často chodí dotazy a prosby o pomoc ohledně zvýšení FPS na Skimu, rozhodl jsem se si něco zjistit a pomoct Vám v tom, aby se Vám u nás hrálo dobře a pohodlně. Rozdělím toto téma do dvou částí.

    1. Nastavení přímo na vašem počítači



      Jako první si najdeme aplikaci "Ovládací panely" a otevřeme si ji.



      Následně si najdeme Hardware a zvuk a klikneme na něj.



      Po otevření klikneme na Možnosti napájení



      Následně si pro naše hraní vytvoříme nové schéma napájení, u mě už můžete vidět, že jedno již mám, ale i tak si vytvořím nové.



      Zaškrkneme si Vysoký výkon a pojmenujeme si naše schéma, v mém případě to bude "MTA  výkon".


      Tímto máme hotovo a okno můžeme zavřít.
  1. Nastavení ve hře




    Nastavení je asi ta nejhlavnější věc z celého tohoto příspěvku.
    Doporučil bych hrát spíše na 4:3 1024*768. Dále veškeré nastavení co jde tak nastavte na nízké a speciální efekty úplně vypněte. Ještě pro hráče, kteří hrají na laptopech a podobných zařízení, vždy při hraní zařízení mějte zapojené v síti, zlepšuje Vám to totiž výkon.
    - Dále při hraní doporučujeme mít všechny zbytečné aplikace / programy vypnuté. (viz. Discord, Chrome, Opera, Vaše online hodina...)

    Doufám, že Vám tento příspěvek aspoň trochu pomohl, kdyby měl někdo nějaké lepší rady tak ať mi prosím napíše buďto na web, nebo na discord (Petriik1#5603), mohli bychom se domluvit na úpravě příspěvku a jeho vylepšení pro další hráče.
    -- Petriik

Holub

Hráč

46
6.3.2021 14:21, naposledy upraveno 6.3.2021 14:58 uživatelem Holub

Přikládám další, byť už radikálnější způsoby zvýšení FPS. Upozorňuji, že jde o náročnější způsoby nežli ty uvedený u Petříka. 

Přesun MTA na SSD

Pokud máte MTA na HDD i když máte SSD, tak doporučuji ho přesunout na SSD. Nejenom, že načítání na HDD je jako načítání v GTA Online, ale taky to pomáhá samotnému frameratu. Odzkoušeno na mé sestavě, kdy jsem měl možnost srovnat stejnou sestavu s HDD a SSD. 

Koupě SSD

Máte sestavu z roku 2019, ale i tak vám MTA jede jako na mikrovlnce? Máte HDD od Tožchyby, které vám zapalují i procesy od Windowsu? Kupte si SSD! 

Odstavení zbytečných procesů (W10)

Sám ze své zkušenosti vím, že desítky jsou zasrané rozbité neoptimalizované, tím tuplem v edici Home. I zde je řešení - odstavit zbytečné procesy, které vám jen snižují výkon. 

Windows 7

Máte slabší a starší sestavu, která pamatuje ještě život Václava Havla? Zkuste přejít na sedmičky. Sice již nemají podporu, ale zato jsou daleko lépe optimalizované na slabší sestavy. 

Helter

Hráč

15
6.3.2021 15:03

Pridávam jednoduchý návod:

Kúpte si lepší PC.

bit

Hráč

49
6.3.2021 17:22

Všechno tohle jsou dobrý rady. 

Taky jednu radu přidám. Vypně zbytečné programy v pozadí např. Discord, prohlížeč nebo MSTeams. Tohle vše mrtě žere procák i RAMky.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
22.3.2021 10:06

9 z 10 zalagovaných viynov odporúča!
(Síce pri tom 800 x 600 sa cítim ako Helter ale inak super)


Powered by LeoSight IFS
LT~114

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024