Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban. Arrnold Weider


PeterXamerski

Hráč

2
6.3.2021 14:33, naposledy upraveno 6.3.2021 14:34 uživatelem PeterXamerski

Zdravím, žiadam o unban kedže som neporušil žiadne pravidlo.

Dôvod: Bol som na vojenskej základni prišla tam vojačka a zabila ma, tak som dal respawn a čakal 10minút pred ZZS nikto tam neprišiel tak som išiel po 10minutách odtiaľ preč a pokračoval som v RP. Ako dôkaz mám logy aj screenshoty kde je vidiť čas. A pravidlo to je č. 19.

                                                                                                                                                     Arrnold Weider

7.3.2021 02:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

PeterXamerski

Hráč

2
7.3.2021 11:12

Tak s týmto vôbec nesúhlasím máš niejaký dôkaz alebo niečo? Ja mám screenshoty časoch v ktorých som bol celý čas pri ZZS..A čakal som na príchod PSA alebo ZZS. 

                                                         Arrnold Weider  

7.3.2021 14:56, odstraněno 7.3.2021 14:56 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

PeterXamerski

Hráč

2
7.3.2021 15:03, naposledy upraveno 7.3.2021 15:06 uživatelem PeterXamerski

Posielam link kde sú screenshoty- https://imgur.com/a/DLs3GlL .Keď mi písal ten týpek PMko tak som akurát urobil screenshot a po screenshote dal F1 a kopíroval pravidlo č.19 a chcel som mu ho poslať do PM len som to ani nestíhol lebo som bol zabanovaný pritom som žiadné pravidlo neporušil pretože viem že keby ho poruším by som dostal PERMA BAN.

                                                                                                                                                     Arrnold Weider

7.3.2021 15:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

PeterXamerski

Hráč

2
7.3.2021 15:48, naposledy upraveno 7.3.2021 15:49 uživatelem PeterXamerski

Tak akože aj s tým súhlasiť určite nebudem a budem žiadať o re-rp vtedy kde som zomrel a čakal som na príchod ZZS alebo PSA pred ZZS a bude sa ďalej hrať RP nevidím dôvod na CK kedže všetko bolo zaerpené a dostal som rany skôr do nohy takže by ma aj stihlol samostatný strážca oživiť. 

Ach jááj o čo Vám neustále ide vidím že robíte všetko pre to aby som mal PERMA BAN aj keď teraz som žiadné pravidlo neporušil...

                                                                                                                                               Arrnold Weider

                                                                                                                                                               

7.3.2021 17:43
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~63