Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jacqueline Dark


Nikush

Hráč

12
6.3.2021 23:33

Jméno (včetně titulů)- Jacqueline Dark
Datum narození - 15.6.1994
Místo narození - Ottawa, Kanada
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek
Vzdělání - Střední odborné vzdělání s maturitou, oboru multimediální tvorba
Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A,B,C
Telefonní číslo - 519953

OOC informace

Věk - 16
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - Ñīkush ❤#0410
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 2-4 hodin denně ( Je to těžké určit, každý den mám jiný)
Převážně hraju legální/ilegální postavy - jenom legalní
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Ahoj, jmenuji se Nikola, sídlím nedaleko Liberce a aktuálně jsem na SŠ. Když nedělám úkoly, nebo nějaké povinnosti, tak čas investuju do RP, nebo do editu highlightů ze Skima. RP hraju už asi půl roku a teď mám na Skimu nahráno 187 hodin. Hrála jsem zatím jen na Artheonu a Skimu, z toho na Artheonu jsem byla u měšťáků, tak doufám, že na Skimu je to podobné. Jinak mé rpení není nejlepší, ale ani nejhorší, největší problém mi dělá vymýšlení injures. Good luck všem ostatním. :heart:

Demon8116

Hráč

24
6.3.2021 23:56, naposledy upraveno 6.3.2021 23:56 uživatelem Demon8116


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery


Vážená slečno Dark, (@Nikush)

S radostí Vám oznamujeme, že jste postoupila do druhé části náborového řízení. Prosím, abyste se dostavila na místní oddělení policie San Andreas v tuto dobu:

Dne 07/03/2021 v časovém rozmezí 16:00 až 20:00
Dne 08/03/2021 v časovém rozmezí 16:00 až 20:00

S sebou si přineste občanský průkaz a hlavně dobrou náladu.


S pozdravom,

por. Alex Batroyi

Zástupca velitela oddělení v Montgomery.


Powered by LeoSight IFS
LT~38