Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nathan Dallas - Přihláška k PSA


STAVIK

Hráč

17
7.3.2021 00:28

Jméno (včetně titulů)- Ing. Nathan Dallas
Datum narození - 23.06. 1995
Místo narození - Los Angeles, California, USA
Místo trvalého pobytu - 
Vzdělání - Vojenská střední škola- Strojírenství | Vojenská univerzita - Katedra bojových a speciálních vozide
Kurzy / Licence - Řidičské průkazy B, C
Telefonní číslo - 503359

OOC informace

Věk - 20
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - STAVIK#5821
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Přes týden mám času, od rána do večera. Přes víkend trávím čas mimo PC a věnuju se přítelkyni
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální, vrchol nelegálního ledovce byl prodej zbraní, jinak street racer
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Je mi 20, žiju v Ostravě a aktuálně si dodělám nástavbu jako provozní technik. Ve volném čase rád jezdím na kole, hraju hry, píšu příběhy k postavám a když je chuť dělám k nim fotky, videa a GIFy (viz. představení postav). Docela mě zajímá programování, ale k tomu mám dost daleko. Jinak co se týče policejního RP, tak jsem několikrát už policajta RPil. Něco málo jsem se při tom o té práci naučil a pozjišťoval okolnosti. Aby to tu nebylo tak pozitivní, tak mezi moje zápory patří.. náladovost, netrpělivost a občasná výbušnost :/

7.3.2021 00:57


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pán Dallas,

S radosťou Vám oznamujeme, že ste postúpili do druhej časti náborového konania. Prosím, aby ste sa dostavili na miestne oddelenie Policie San Andreas v akýkoľvek deň v časovom rozmedzí od 16:00 do 20:00.

So sebou si doneste občiansky preukaz, vodičský preukaz a hlavne dobrú náladu.

 


S úctou,

npor. Michael Noel

Velitel oddělení v Montgomery


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024