Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pohled První osob v autě


JackBednatek

Hráč

4
8.3.2021 12:59

Ahoj když jsem zkoušel jezdit v autě přes příkaz /fp bylo to dost hnus, FOV bylo děsný a taky ta animace postavy při zatáčení děla dost problém. Tak co třeba udělat to že se ta kamera v autě zamkne nebo líp udělat další pohled při řízení co by byl uzamknutý interieru vozidla. hlavně je škoda když jsou na serveru auta v HDečku a je tu jen shit fp mod. :D jo možná jsem jediný co jezdi v autě a v FPS modu ale je to víc real :D víš co more :D 

Zeintar

Hráč

49
8.3.2021 13:01

Shit FP mod? FP mod tu funguje tak, že se kamera nastaví přímo na pozici tvých očí, že vidíš reálně, jak to ta postava vidí. Hrajeme holt v GTA San Andreas, tady si až tak moc vybírat nemůžeš. Uzamknutý být může, pokud se nebudeš dotýkat myši.

8.3.2021 13:09, odstraněno 8.3.2021 13:11 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

45
8.3.2021 14:43

Ono by existovalo hodně jednoduché řešení, ale to by MTA muselo podporovat ASI soubory na clientside. Bohužel s jakoukoliv změnou FB budeš mít smolík, no. 


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024