Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška - Luke Morte


Kanty

Hráč

1
8.3.2021 18:26

Jméno (včetně titulů)- Luke Morte

Datum narození - 17.7.2000

Místo narození - Praha, Česká republika

Místo trvalého pobytu - Montgomery

Vzdělání - Střední průmyslová škola stavební v Praze (obor - Architektura)

Kurzy / Licence - Řidičský průkaz B

Telefonní číslo - 333244

Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná

OOC informace

Věk - 18

Kontakt na Discord ( nepovinné ) - eKoVy Kanty#9886

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Denně cca 3 až 4 hodinky

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální

Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Ahoj, takže se chci představit. Mé jméno je Lukáš a je mi 18 let. Už dlouho jsem se chtěl k RPčku dostat, ale bohužel nebyly potřebné věci na to. Nyní už mám tu možnost a chci se tomu věnovat na plno. Hraju Hokej za místní město ve 3.krajské lize mužů. Bydlím s přítelkyní, takže je to i takový relax si sednout, zapnout server a začít rpit.  Proč chci zrovna k policejnímu sboru ptáte se? Odpovím vám jedině tak, že už mně nebaví se koukat na ty lidi jak si jezdí a komunikují jak se jim zlíbí. Je třeba udělat pořádky ve městě. Snad jsem to napsal dost srozumitelně. Děkuji za přečtení mé přihlášky a za vyhodnocení. 

 

8.3.2021 22:08, naposledy upraveno 8.3.2021 22:10 uživatelem Paradoxx


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pán Morte (@Kanty),

S ľútosťou Vám oznamujeme, že ste nepostúpili do druhej časti náborového konania z dôvodu nedostačujúceho veku.

Pokiaľ Váš záujem aj naďalej pretrváva, podajte si prihlášku po dosiahnutí stanoveného veku.


S úctou,

npor. Michael Noel

Velitel oddělení v Montgomery


Powered by LeoSight IFS
LT~18