Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Okrádanie a hodiny hráčov


Pa7r9k

Hráč

8
8.3.2021 22:03

Navrhujem príkaz ktorý by slúžil od toho aby preveril státy hráča ktorého chceme prepadnúť.

CMD: /okradnout [ID/ID MASKY] - skontrolovať možnosť okradnúť.

Jednoduchý princíp. Výsledok bude jenom riadok v chate ako:

  1. Hráč spĺňa podmienky na prepadnutie.
  2. Hráč nespĺňa podmienky na prepadnutie.

Príkaz by  neprezradil informáciu ktorá by určovala kto je daná osoba.

Prečo?

Osoba ma na sebe masku a teda neviem jeho ID. Preverím si to cez ID Masky cez príkaz.

Osoba nemá masku ale v Tab-u ukazuje " ?h ".

(( Príkaz sa môže písať aj inak. Je to len príklad pre princíp príkazu.)

Zeintar

Hráč

49
8.3.2021 22:09

Nebo jsem pro to, co bylo všude, že si nemůžeš nasadit masku (být maskovaný), dokud nemáš 10 hodin (Dokud se na tebe vztahuje ochrana "nováčka")

Helter

Hráč

15
8.3.2021 22:45, naposledy upraveno 8.3.2021 22:45 uživatelem Helter

Preco to takto stazovat. To co navrhuje Zeintar je blbost. Co hrac ma nahrat 10h aby si mohol nasadit masku? To nedava zmysel. 

 

Moj navrh je len pridat nejaku ikonu  co by sa dala pekne rozoznat od inych nad hraca napr 10+. Thats all

8.3.2021 23:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sensei

Hráč

27
9.3.2021 09:00

Zeintar to robí moc zložito, Helter má právdu v tom že to je celkom o ničom keby si nemôže dať masku a tá ikonky je o ničom lebo by ju mali všetci, to už radšej dať že 10-. A ujo kapralek byť tebou nespoliehal by som sa na to že dotyčný rozoná RP unášaného a zrazu si to premyslí :D Ten príkaz nie je vôbec zlý nápad podľa mňa. Koľko rázi ukazuje v TABe ?h a hento by bolo super riešenie, poretože, keď to napíše že "hráč spĺňa podmienky na únos/prepad" nielen, že si overím či ho možno okradnúť ale zároveň to nijak neprezradí počet hodín, ktorý dotyčný má a tým pádom nulujeme možnosť odhaliť ID podľa počtu hod.

Za mně dobrý.


Powered by LeoSight IFS
LT~53