Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Celková změna k RP s WL.


Blokschiiic

Hráč

1
9.3.2021 21:10, naposledy upraveno 9.3.2021 21:19 uživatelem Blokschiiic

Dobrý večer,

Chtěl bych se zeptat,jestli vám vyhovuje nadále light RP,které zde funguje. Doufám,že nikoho z vás neurazím a nevrhnu špatné světlo na sebe, protože zde sepíšu své zkušenosti RP z jiných zaniklých serverů. Tímto off topicem bych chtěl dokázat jen hlasování,kde každý by mohl vyjádřit svůj souhlas nebo nesouhlas k mému nápadu.

Při přihlášení na server jsem ocenil propracovanou práci samotné mapy,příkazů a celkově už se přihlásit je zážitek.

Parkovanými vozidly do 5-8 milionu u chatek nebo nepořádkem s ikonkami či vozidly jsem pochopil,že se bude jednat o light RP. Obchod do kterého vstoupím je objekt,který je větší než samotná budova z venku. Přihlášení bez whitelistu,kdy máte možnost se zaučit Helperem ( zaučení které je na skvělé úrovni! ).  

Hrával jsem RP,které mělo úplně jiné kouzlo. Vše fungovalo na stejných principech,ale hráči byli ve svých zaměstnáních u kterých fungovaly akademie nebo pohovory na úrovní spojenou s opravdovou realitou.

Každý kdo hraje nebo hrál určité typy RP scény asi ví kde mířím. 

Může se mi tady kdokoliv vyjádřit proč by něco takového nešlo? 

- WHITELIST bez kterého nemůže vstoupit hráč do RP scény.

- Možnost vypnutí/zapnutí skinů vozidel 

- Opravdové reálné objekty spojeny s atmosférou daného RP místa. (( Obyčejný vesnický obchod ve kterém není objekt jak z obchodního centra. )) 

- Opravy vozidel,které nefungují přes příkaz,ale IC frakci,kde mechanik opravuje vozidlo i 10 minut.

Je toho opravdu hodně. Rád bych to ukončil jen myšlenkou pořádného RP a možnosti jen spuštění hlasování pro komunitu. Prosím každého z vás o vyjádření k myšlence. 

Díky tohoto nápadu by každý hráč při přihlášení se mohl ihned zapojit do své RP představy.

Motorkář,který prahne o motorkářském gangu dostane možnost kvalitního a přísného RP.

Každý kdo studuje policejní,hasičskou nebo zdravotní školu či fanoušek tohoto RP dostane možnost se opravdově vyřádit na tomto nastaveném RP,kdy nemůže narazit na neználka pravidel,protože musel každý projít testem. 

Policie by odtahovala odstavená vozidla do policejních parků,kdy hráč musí zaplatit pokutu a vyzvednout vozidlo ( Tímto nápadem se ruší nepořádek s vozidly a vše je řešeno reálným IC nápadem. )

Na této myšlence bych stavěl celé RP v jednotlivých cestičkách celého systému. 

 

 

 

 

Zeintar

Hráč

49
9.3.2021 23:11

Ahoj, BloKu.

Jsem rád, že ačkoli jsi mi psal, že odcházíš, tak jsi stále tady, vítám tě tedy proto znovu mezi námi. =D

LightRP - Hraje se tu, protože tu není whitelist a úplně jednoduše? Nebylo by tady tolik lidí, kdyby zde bylo heavyRP a za vše by se bannovalo.

Whitelist - Zase a znovu. Nehrálo by tu tolik lidí. Lidé by si radši šli zahrát jiné LightRP servery, jen aby se nemuseli snažit semka dostat. Pak bychom tu hráli ve 20 lidech (ve špičce)

Hrával jsem RP,které mělo úplně jiné kouzlo. Vše fungovalo na stejných principech,ale hráči byli ve svých zaměstnáních u kterých fungovaly akademie nebo pohovory na úrovní spojenou s opravdovou realitou.

- I zde jsou pohovory. Nicméně, na každém majiteli frakci závisí, zda-li pohovory a přihlášky budou. Klasické frakce, jako FD, EMS & PD zde přihlášky mají. To, kdo se tam bere, je věc druhá.

 

- Možnost vypnutí/zapnutí skinů vozidel - Jsem velmi proti, ačkoli jsem hrál s tebou SAMP (a dokonce jsem jej hrál i déle, než ty), tak věř mi, na ty skiny vozidel si jde zvyknout a fakt nechci defaultní modely. Proč? Je zde totiž unikátní systém handlingu. Ke každému vozidlu si můžeš nastavit speciální handling (respektive, admin ti to může udělat) (Respektive, momentálně ne, ale mohl :D). Dále, polepy. Na každé vozidlo si můžeš nechat udělat firmou vlastní polep (Ať už třeba nějaký anime, nebo klíďo závodní, nebo decentní, je to na tobě). A to by prostě přepnutí na default textury muselo všechny tyto funkce omezit, né-li úplně odstranit.

 

- Opravy vozidel,které nefungují přes příkaz,ale IC frakci,kde mechanik opravuje vozidlo i 10 minut.

Prosazovalo se, neboj se, dočkáme se <3 

 

Policie by odtahovala odstavená vozidla do policejních parků,kdy hráč musí zaplatit pokutu a vyzvednout vozidlo ( Tímto nápadem se ruší nepořádek s vozidly a vše je řešeno reálným IC nápadem. )

Toto zde taktéž je. Nicméně, momentálně má koncesi k odtahování aut pouze dílna "Garage 66"-.. Holt, občas nereagují. Ale takovýto systém zde funguje.

 

Co se týče tvého biker RP. Já být na tvém místě, seznámil bych se s pár lidma, našel si lidi, kteří mají cit pro SocialRP a mají chuť prostě jen RPit a vůbec se nestarat o peníze (jako za SAMP časů). I tací lidé se zde najdou :)

Blokschiiic

Hráč

1
10.3.2021 15:10

Tak aspoň jsem zkusil :D .. Snad narazím na někoho s podobnou vášní mimo herní ohniska. :D :) 


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo