Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN


neznamy#2297

Smazaný účet

17
9.3.2021 21:10

Zdravím, dnes mi byl udělen permaban od @neznamy#598 za Pravidlo č. 0, porušení common sense, pravidlo 9 a 11

Tento permaban jsem nedostal jako jediný avšak mi jako jediný zůstal ještě společně s Crazym

zkráceně šlo o to, že jsme si řekli s klukama že vytvoříme frakci Midnight Dogs která měla sloužit jako provokace na Midnight Cats, neváhal jsem a běžel jsem na úřad zakoupit frakci, kde jsme použily takřka stejné hodnosti jako mají právě v Midnight Cats.

- zdravý rozum; ano, opravdu jsme neměli v plánu běhat po montgomery a řvát na každého "haf" celá akce a myšlenka se zvrhla.

- metagaming; hodnosti jsme ICly nezjistili, čerpalo se z OOC informací.

tímto bych chtěl požádat o UNBAN který dostali i ostatní a já z nějakého důvodu ne, nejspíš proto že jsem zakladatel frakce, také se chci omluvit všem z CATS za své (naše) chování.

9.3.2021 21:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
10.3.2021 01:49

Ahoj Zedomane, porušení pravidla 0 v tomto případě naráží především hned na první větu: 

0. Pravidla slouží k udržení kvalitního RP prostředí na našem serveru a především k tomu, aby si hru užili všichni hráči, nikoliv jen někteří hráči na úkor jiných. 

Tedy zajímá mě tvé vyjádření k tomuto. 
Děkuji.

10.3.2021 09:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.3.2021 13:19

Vzhledem k tomu, že sis frakci koupil a koupil do ni i modul, @Rataj navrhoval vyřešit problém tím, že se frakce nějak přejmenuje a zůstane založená. Já s tím souhlasím, tedy máš nějaký název, na který bys chtěl název frakce, případně zkratku změnit?

10.3.2021 14:52
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.3.2021 20:46

Ahoj, OK, Unban tedy schvaluji, poprosím někoho z AT o udělení, předpokládám, že @neznamy#598 , který ban udělil proti tomu namítat nic nebude. 


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024