Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pravidlo 7 Zoe_Drexler


neznamy#3788

Smazaný účet

10
10.3.2021 00:31, naposledy upraveno 10.3.2021 00:34 uživatelem neznamy#3788

Dobrý večer/ráno.

 

Včera kolem 23:39 sem vyšel s kina v LS kde jsou 2bodyguardi NPC mno a co nevidim? propichle gumy, v aute mám kameru tak přes admina @Jaucuko zjistujeme kdo to byl.. zjistili jsme ze Zoe_Drexler.. jenže je naprostá kravina aby nekdo propichoval gumy před kinem kde jsou 2bodyguardi a nejspíše i kamery a tím bylo porušeno Pravidlo 7 .. takze prosím o potrestání hrače... logy popřipadně dodam zítra adminovi ale byl tam semnou @Regi a jeste jeden Helper co to mužou dosvečit k tomu ješte i ten @Jaucuko .

Děkuji za názory každeho si budu važit..

 

 

touto stížnosti chci dosahnout potrestání hráče.

 

 

Přeji hezky zbytek Večeřa/rána popřipadně dobrou noc ❤️

ice

Hráč

18
10.3.2021 01:17

Čůs dome

No je pravda, že je tam security ale já jakožto majitel kina jsem byl přítomen a dělají "pro mě".

Takže teoreticky pravidlo nebylo porušeno pokud je to má security a já byl na místě když pneu píchala.

Druhá věc je ta, že s tím že jsi nezaplatil kino, tak byl Jarda a Honza (NPC Security) tak naštvaní že jí nechali.

PS: Dome ber to z rezervou jde o joke a trochu vysvětlení.

Dobrou noc

Anxicek

10.3.2021 01:27, odstraněno 10.3.2021 01:32 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

PopcornW

Hráč

4
10.3.2021 19:02

Ahoj Dome

Vyjadrím sa k tomu v skratke. Pri RP prepichovaní pneumatík bol so mnou Alechandro Rodriguez čiže majiteľ kina. Takže je logické že security nezakročí proti majiteľovi.

P.S Išlo hlavne o vtip tak to neber tak osobne. 

10.3.2021 19:38, odstraněno 10.3.2021 19:41 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

PopcornW

Hráč

4
10.3.2021 19:48

To že si od spolumajiteľky je síce pekné ale stále pochybujem že by zasiahli proti svojmu zamestnávateľovi. Každopádne nejdem sa tu hádať nechám to na posúdenie AT.

10.3.2021 19:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Petra

Hráč

8
10.3.2021 20:39

Pekný večer prajem

Ja osobne si nemyslím že by zasiahli proti svojmu zamestnávateľovi no taktiež si nemyslím že by boli tak hlúpi a nechali protiprávne niekoho jednať aj keď tam ten majiteľ je. Určite by ho upozornili že sa môže na kino sťažovať a tak by vznikli len problémy a zle meno kinu. Predsa len už nejakú tu prax keď tam sú majú. Okrem toho rp Domika poznajú a určite by to nedopustili keď že vedia že je to môj kamarát a aké následky nasledujú.

 

To že si od spolumajiteľa je síce pekné ale prepichovať gumy choď prosím ťa niekde na parkovisko kde nie sú securitáci. Škodíš tým nie len sebe, nám ako majiteľom ale aj samotnému kinu a je jedno či tam pri tebe stojí spolumajiteľ. O to len horšiu domnienku to na samotnom kine zanecháva. 

 

Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

Petra

Jaucuko

Hráč

11
12.3.2021 01:05

Davídku, píšeš o svém banu za pravidlo 7, jenže musíš brát v potaz, že propíchnutí kol na autě je oproti znásilnění přímo pod kamerou na výjezdové stanici v hlavní chodbě společně s kapitánem menší rozdíl, ještě k tomu když tam byli další lidé. (a bez povolení na Gross)

 

Tudíž já souhlasím, že je majitel kina, ale furt tu je pravidlo 7 u kterého nejsou napsaný výjimky, naštěstí tu máme pravidlo 0, které je nadřazené všem pravidlům, tudíž finální verdikt má stále falleagle.

12.3.2021 08:54, odstraněno 12.3.2021 09:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~55

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024