Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška k Zdravotní záchranné službě.


RealVoid11

Hráč

1
10.3.2021 16:18

Přezdívka: RealVoid_

Věk: 14

Jak často můžu být na serveru: 9-10 hodin

[IC]

Celé jméno: Sweezy Whitte

Věk: 30

Datum narození: 14.5 1990

Kontakt: 511523

Životopis: Jako malí jsem vyrůstal na vesnici a vždy bylo mojím snem se stát zdravotníkem. No a potom jsem se přestěhoval do města a žiju si tady nový život mám se tu krásně. Moje momentální zaměstnání je kurýr a je to nic moc. Jak jsem říkal bylo mím snem se stál lékařem a proto jsem v tomhle městě, aby se mi splnil můj sen.

 

Jméno a Příjmení: Sweezy Whitte 
Titul: 
JUDr. MUDr.
Datum narození: 12
.1.1990
Místo Narození: Belgern

Národnost: USA 

Jazyky:  Česky - 
mluvou i písmem
              Anglicky -
mluvou i písmem

Rodinný stav: Svobodný
Trvalé bydliště: Red Country

Kontakt:
Telefon- 511523
E-mail - stepantawab@gmail.com

Vzdělání

Střední škola- Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 1.9 2006 - 31.8 2010 ukončeno Maturita.

Vysoká škola- Univerzity of Oxford (Regent's Park College) - 1.9 2010 - 31.8 2014 ukončeno

Prospěl s diplomem.

Justiční zkouška - 25.9 2010 Absolvováno s prospěchem.

Pracovní zkušenosti

9.3 nástup jako kurýr

Proč se chci přidat k ZZS:

Jak jsem psal v životopise tak jako malí bych se chtěl stát záchranářem, protože mi přijde důležité se o lidi starat a záchranářů je málo takže bych jsem pomohl i tím, že bych se nabídl. No a jinak mi přijde důležité lidem pomáhat i s maličkostma, protože radost dokáže vykouzlit úsměv na tváři :)

12.3.2021 14:55

Vzor přihlášky

[OOC]

Přezdívka: Jakub

Věk:21

Jak často můžu být na serveru:3-4 h

 

[IC]

Celé jméno: Jakub Balada

Věk:21

Datum narození:1.1.2000

Kontakt:514975

Životopis:

Proč se chci přidat k ZZS: moje vysněná práce je být záchranářem

 


Powered by LeoSight IFS
LT~32