Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor

1 2 3



26.3.2021 17:32

Pozice: Manažér v odboru logistiky

Jméno a příjmení (včetně titulů):Ing. Daniel Lucky Luciano

Datum narození:  3.6 1995

Místo narození: Řím Itálie

Trvalé bydliště: Los Santos 

Kurzy / licence: ŘP A,B,C

Tel. číslo: 490022

smail: daniel.lucky.luciano@smail.ic

Něco ve zkratce o sobě: Zdravím většinu svých pracovních zkušeností mám právě z logistky. Mám naježděno s kamionem už spoustu km a pamatuji si všechny trasy z paměti a vím co se vyplatí a co ne pro největší zisk. Také mám bohaté zkušenosti z manažmentem firem.. Své práci věnuji opravdu hodně času a jsem připraven pomoci svým podřízeným v každé situaci, taktéž jsem téměř nonstop na telefonu a budu jezdit v týdnu velmi často abych šel všem zaměstnancům zářným příkladem..  Jsem klidný typ takže každou situaci řeším s rozvahou.. Už jsem zažil spousty pokusů a přepadení mého tahače a jiných a tahačů a všechny díky bohu neuspěšné, vím jak se v takových situacích zachovat a díky mé aktivitě i připraven osobně bránit v této situaci i své kolegy.

Děkuji Lucky

Sensei

Hráč

27
27.3.2021 12:58, naposledy upraveno 27.3.2021 12:58 uživatelem Sensei

Postúpili:


Ing. Daniel Lucky Luciano

Shaolin Ngyuen

Nepostúpili:


 

-Prosím zavolajte na náš kontakt alebo sa dostavte na sídlo v sobotu alebo nedeľu od 18:00 do 22:00

goldik

Hráč

10
13.4.2021 08:36

Pozice: Mechanik

Jméno a příjmení (včetně titulů): Ing. Honza Zeman

Datum narození: 6.5.1988

Místo narození: Česká Republika - Brno

Trvalé bydliště: Los Santos, El Corona

Kurzy / licence: Řidičský průkaz skupiny B. Řidičský průkaz skupiny C.

Tel. číslo: 798 189

smail: Honza.Zeman@smail.ic

Něco ve zkratce o sobě: Jsem člověk, ktéry se narodil v České republice a ve svých 18 odletěl do San Andreas. Už jsem tu něco přes 15 let a znám to tu jak svoje boty. Mám rád auta a motorky. Je mi 32 let a hraji rád počítačové hry. Kdysi jsem pracoval jako mechanik, ale je to dávno a já bych chtěl zase obnovit tuto práci.

Sensei

Hráč

27
13.4.2021 09:05

Postúpili:


Honza Zeman

Nepostúpili:


 

-Prosím zavolajte na náš kontakt alebo sa dostavte na sídlo hocikedy v týždni od 18:00 do 22:00.

shejzyn

Hráč

22
16.4.2021 13:13

Pozice: Mechanik 

Jméno a příjmení (včetně titulů): Travis Harver

Datum narození: 20.6.1990

Místo narození: Montgomery 

Trvalé bydliště: San Fierro

Kurzy / licence: ŘP. skupiny A,B,C

Tel. číslo: 713812

smail: Travis.Harver@smail.ic

Něco ve zkratce o sobě: Jmenuji se Travis Harver narodil jsem se v Montgomery.  V mých 18 letech sem od strýčka dostal první vozidlo Volkswagen Golf 4 1.9 TDI, v tu dobu moje zajímavost o autech hodně stoupla. Auta doslova miluju a baví mě se v nich ´Hrabat´.  V Shelby pracuji už celkem dlouho a nějakou tu dobu si hledám práci mechanika. 

daniel0lp

Hráč

16
20.4.2021 18:15

Pozice:mechanik

 

Jméno a příjmení (včetně titulů):Daniel Milicka

 

Datum narození:2.10.2002

 

Místo narození: montgomery

 

Trvalé bydliště:los Santos

 

Kurzy / licence: vyučený mechanik a licence řidičák A B C 

 

Tel. číslo:869301

 

smail:daniel.milicka@smail.ic

 

Něco ve zkratce o sobě: již od svých pěti let se zajímám o auta jak malý jsem pomáhal taťkovi v dílně a i vlastně mě vedlo jít si udělat obor automechanik

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024