Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA a RP kamier


Martin225541

Hráč

18
11.3.2021 08:36, naposledy upraveno 11.3.2021 08:45 uživatelem Martin225541

Luccas mal audi na postave Casey Dwayne takže to RP kamier nedáva zmysel a podľa môjho názoru by sa nemali pýtať priamo komu auto patrí ale mali by sa pýtať ake auto je vidieť a na ŠPZ a farbu vozidla a ako môže človek ktorý pozerá záznam napísať že je to viac ako možné že patrí luccasovi aj keď luccas nikdy audi A8 nevlastnil a zarpena bola modra A8 a nie čierna takže PSA nemalo dôvod ma zadržať 

maximo99

Hráč

2
11.3.2021 10:26

Súhlasím toto zaerpene kamier nedáva vôbec zmysel. Aj keby to auto není jedine na serveri  čiže zaerpit či je to auto konkrétne nejakej osoby nedáva absolútne logiku. 

11.3.2021 10:32

Ahoj, 

zeptat se na /do je vidno na zázname Luccasovu audinu?
a pak si sám v /do odpovědět je to viac ako možné

už mi trochu hraničí s powergamingem. To samozřejmě není přípustné použití /me /do a ta odpověď na vlastní otázku v /do vůbec nemá co dělat v téhle RP scéně. Je to rozhodně špatně zaRPené.

 

Martin225541

Hráč

18
11.3.2021 10:34

Celá RP akcia od PSA bola nejaká čudná 

Holub

Hráč

46
11.3.2021 10:40, naposledy upraveno 11.3.2021 10:45 uživatelem Holub

Ono celkově RPení kamer je lahoda a to z jednoduchého důvodu - celkově by se mělo trochu hrát na skutečnost, že zrovna A8 není auto, které mají čtyři lidi. Říkejte si co chcete, ale těch A8 v daném časovém úseku (pokud se bavíme o místě v rámci herní zóny) podle mě muselo být víc než jedna. A právě proto odpověď "je to víc než možné" by měla být v pořádku, ale také i správnou odpovědí. Je pravda, že si neměl sám odpovědět, ale jinak má pravdu. Vozidlo bylo na místě činu a při sledování záznamu je možné ho postřehnout, AVŠAK stále musíme dát prostor pro skutečnost, že vozidlo mohlo být v rámci akce přehlédnuto.

A co si budeme - RPení neúspěchů vidím jednou za uherský rok. RP nemá být jen o nekonečné řadě úspěchů. Můžeš z této skutečnosti pramenit IC a využít ji ve svůj prospěch. Jak? To ti neřeknu, ale možnosti zde jsou.

Martin225541

Hráč

18
11.3.2021 10:40

A už druhý deň sme vo vyšetrovačke kvôli tomu a stále čakáme na výsluch 

ice

Hráč

18
11.3.2021 10:52, naposledy upraveno 11.3.2021 11:34 uživatelem ice

Čauko a dobré ráno

No souhlasím s tím, že to byly otázky docela na přímo (v /do, /me), ale vlastně tam není nic co by hraničilo s metagamingem, spíš bych to přirovnal k PG, ale i to si myslím že tam není.

S tím, že vás Jeffrey, Zoe i známe a po tom co se stalo IC, by napadlo i mě, že jste to byly vy. Je jen otázka toho, zda by i bez těchto /do jeli na vás nebo ne.

Odehrávalo se to ve večerních hodinách, jak je vidět na logach, takže je o dost menší pravděpodobnost, že tam i jiná audi byla. Myslím si že to vše bylo zaerpené dle pravidel

Jak vaše "přepadení", tak akce od PSA.

PS: Nechám to na AT a už se zde nebudu vyjadřovat, pokud by jste někdo něco chtěli, můžete mi napsat SZ.

EDIT//: Celá tato akce se konala v Los Santos poblíž nemocnice. Proto si i myslím, že zde jiná A8 nebyla, natož o půlnoci.

EDIT2//: Kamera byla erpená eště odemne, kde byla rpená černá audi A8, to že tam píšeš, že je to nefér, protože byla rpená tmavě modrá, tak je to irelevantní, protože rpená byla i černá.

Bohužel jsem tu kameru rpil s Jacobem, a když se rpila s Jeffrym, tak jak můžeš vidět na logu, musel jsem jít pipi. (Kameru, o které mluvím že jsem rpil, jsem rpil eště předtím než se rpila tato kterou vidíte na logu nahoře.)

Hezkej den

Anxicek

Martin225541

Hráč

18
11.3.2021 16:59

Vlkovod keď budeš mať čas ozvy sa mi na discorde poslal som ti žiadosť 


Powered by LeoSight IFS
LT~66