Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o vysvětlení banu


12.3.2021 11:13

Dneska o 11:10 jsem dostal ban za NeRPení injuries.

Minutu před banem jsem šel kolem autoškoly od směru nemocnice a driftnul jsem to do zatáčky, pak následoval mikrolag a viděl jsem jak někto v Audi driftnul zatáčku a zastavil se. Bylo možné že jsem ho naboural ale já jsem to na mé straně neviděl a tak jsem nemohl RPit injuries. Prosím o vysvětlení jestli to bylo za tuhle věc nebo za nějakou jinou.

( Dostával jsem dost mikrolagú po sobě protože když jsem v alttabu déle než 10 minut tak se začne hra lagovat, díky škole jsem afkoval ve výběru postav a pak se to začalo lagovat počas jízdy )

12.3.2021 11:31

Bylo to za jinou věc, a jo... Byly to dle mého sice maličkosti, ale u tebe se tohle opakuje, jinak bych dal ban kratší(soudím dle Tvé historie banů kde máš už několikrát ban za nonRP drive a i nonRP injuries).

Každopádně k věci - nonRP drive:

Ano jedeš tam s Rangeroverem, ale tak rychle bys prostě přes pole jet nemohl.

NonRP injuries:

Ano, tady se to zdá taky jako menší věc, každopádně ten cápek tě očividně narazil, mohl jsi zaRPit aspoň něco.

No nic, snad už to chápeš, aspoň budeš dávat pozor ve škole 😅. 

Jelikož jsi to dal do žádostí o unban tak žádost teda zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024