Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zadost o Unban


12.3.2021 13:33

Mužete mi prosím řict za co jsem dostal ban ? na 24 hodin ??

já dneska vubec nebyl aktivni ja dneska vstal kolem 12 a rekl jsem si ze si pujdu zahrat gta a najednou Ban ? Jako really ?? 

Za nic jsem dostal ban , tak jako to uz snad ne ! Nechápu vás proc davate bezduvodne ban :/ ale oky, kdyz chcete kazit hracum usměv na tvari tak okej . Diky

12.3.2021 13:39, naposledy upraveno 12.3.2021 13:40 uživatelem Rataj

Důvod banu se ti napíše při pokusu o připojení a také jej můžeš najít na: https://leosight.cz/skimo/banlist

Mimochodem často dáváme bany i když jsi offline, za něco co jsi provedl, když jsi ještě online byl. Někdo třeba mohl natočit tvé porušení pravidel a dodat nám video později.

Dále se ti k tomu vyjádří administrátor, který ban udělil.

12.3.2021 13:41

Jasny ale ja nic neudělal tak nevim o co jde :/ chtěl jsem normalně hrat

12.3.2021 13:55

Okay... tak jo.. Tak já ti ukážu za co jsi dostal ten tvůj "bezdůvodný ban":

Jako popravdě nevím co na to říct, když porušuješ pravidla, tedy nehraješ injuries(opakovaně), tak není co řešit.
Při téhle situaci bys byl hodně zraněn, nebyl bys schopný jen tak odjet.
Dobrá, nahraných hodin máš málo, takže ti poradím co jsi měl udělat. Když takhle nabouráš, je jedno jestli do auta, značky, budovy nebo do lodě, ale i do nějakého chodce, tak musíš hrát vhodné injuries podle toho co se stalo. Takže si musíš hodit /status do kterého napíšeš nějaký zranění. Potom podle toho jaký máš zranění budeš injuries hrát, takže budeš hrát že tě to bolí, například si do ICčka můžeš třeba i zanadávat na tu bolest, nebo prostě a jednoduše psát "auuu", je to jedno, prostě nějak hrát ty injuries. Pokud nevíš jaký by sis měl dát zranění do /status, tak se třeba zeptej ostatních hráčů. To samé když nevíš jak ty injuries hrát, pokud si třeba nejsi jistý jestli bys dokázal řídit motorku se zlomenou nohou, tak se zeptej ostatních hráčů. Pokud si dáš zranění nějak nesmyslný, tak my tě za to nezbijeme, aspoň za nějaký injuries budeme rádi, snaha se cení.


Powered by LeoSight IFS
LT~47

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024