LeoSight.cz

Auta


Tominko

Hráč

4
12.3.2021 20:52, naposledy upraveno 12.3.2021 21:00 uživatelem Tominko

Si myslim ze uz by bolo na case pridat niejake nove auta co hovorite ?

Kozina

Hráč

47
13.3.2021 10:41

Jak už zde několikrát padlo je to zbytečný samozřejmě je to dobrý nápad ale musel by se k autu najít vhodný remap a kdyby byl obsazen tak nahradit ale představ si koupíš si např Toyota Prius která je málo používaná a najednou tam máš něco jiného nápad je to dobrý ale bohužel GTA je omezen počtem modelů to jedině přidat vylepšenou verzi třeba u Mazda RX 7 nebo Supry.

Je to můj názor


Powered by LeoSight IFS
LT~34