Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nové inzeráty


neznamy#27

Smazaný účet

30
13.3.2021 14:24, naposledy upraveno 13.3.2021 14:25 uživatelem neznamy#27

Zdravím často mě štve v chatu ten spam inzerátů a hádám nebudu jediný. Můj návrh je takový že by se /ads zrušilo úplně a místo toho by se používal /net kde by byla stránka s inzerátama kde by byli kategorie stejně jako v /ads a topování by fungovalo třeba tak že by to bylo dejme tomu vidět v nějaké části té stránky. A navíc by se více využilo SPay

Zeintar

Hráč

49
13.3.2021 14:29

Nápad pěkný, ale za mě ne. Je prostě potřeba mít nějaké adverty hned po ruce. Ať se radši opraví donator funkce, která skrývá ads pro ty, kterým topovane příspěvky vadí, ne? Navíc cena topování se zvedla na 2000Kč.

A co třeba, když zrovna bude nějaký větší sraz? Lidi si toho nevšimnou a pak dotyčný bude zklamaný. (Ano, vím že existují alternativy jako je reklama a tak podobně ale musíš si uvědomit že hrajeme na serveru s průměrným rokem 13-15 let) 

Holub

Hráč

45
13.3.2021 14:32, naposledy upraveno 13.3.2021 14:34 uživatelem Holub

Nejsem proti užívání SPay, ale začlenil bych do toho i možnost platby v podobě NomelCoin-ů a převodu na účet. Popravdě řečeno jsem SPay ani jednou nevyužil a také to má svůj důvod - není žádný důvod ho využívat.
Upřímně stávající systém inzerátů je neskutečně zastaralý a, popravdě řečeno, neskutečně otravný. Nejenom, že jsou zde limitace v podobě délky textu (což když se chce člověk rozepsat s prodejem auta, tak už automaticky musí jít na fórum), ale také v tom, že to schéma je prostě zastaralé, nemá to žádné features jako možnost přidání snímků (pokud tam nehodíte na prasáka odkaz) a celkově to působí jako něco z roku 2014.

EDIT: Zeine, ačkoliv to nerad přiznávám, tak pro tyhle účely by se hodilo něco jako Twitter z FiveM RP serverů. Je to sice cringe, ale fungovalo by to... asi.

misatorcz

Hráč

45
13.3.2021 14:37, naposledy upraveno 13.3.2021 14:37 uživatelem misatorcz

jak píše Zeintar.. nápad dobrý ale jsem též za NE, z jednoduchého důvodu. Mě trvá /net načíst tak 5-10 minut záleži jak se tomu potato PC chce. A to nemluvím o tom že podobné PC si dovolím říct, že má asi 25% hráčů na serveru. Jasný můžu to kontrolovat na telefonu ale meh... komu by se chtělo. A kdyby se topování zrušilo nemám stím problém, ale příkaz /ads by měl za mě zůstat. A docela big F pro Rataje který by to musel sepsat všechno..

Sensei

Hráč

27
13.3.2021 21:40

A čo tak kompromis hoši, ten nápad cez /net a SPay je veľmi zaujimavý a určite som ZA no určite by som to krajšie prerobil než je akutálne /ads, keď už bude na to flek v /net tak nech to vyzerá a stojí za to a v /ads by som radšej pridal deelay/vyššiu cenu:

  • Inzerát topovať 1x za 5 hod
  • Inzerát topovať max. 3x (5x) za deň
  • Každý ďaľší topovaný inzerát daný deň bude +1000Kč

 

Alebo vyriešiť to to tak že každá sekcia bude mať vlastnu cenu topovania podľa použivanosti-> vozidla sa spamuju celkom tak cena môže vyesklaovať na 10k kludne narozdiel od kategorie "osobní" alebo "služby" kde je tá používanosť menšia. 

Tá možnosť s /net sa mi veľmi páči,a tam by som to urobil pekne prehladné a /ads zanechal tak jak je možno trošku zväčšil tú tabuľku nech sa tam vojdu dlhšie názvy :)

Kozina

Hráč

27
13.3.2021 21:50

Já se chci zeptat co je to topovani?

Sensei

Hráč

27
13.3.2021 21:54

Keď si napíšeš inzerát tak potom ho musíš TOPOVAť aby sa objavil v chate :) Niečo v slovazmysle pripnuť alebo také niečo


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024