Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor PSA 2.pokus


DejviiX

Hráč

8
13.3.2021 15:14

Jméno (včetně titulů)- David Zakharov
Datum narození - 15.4.1994
Místo narození - Montgomery
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání -TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov, s.r.o.

Kurzy / Licence -Řidičský průkaz A,B,C
Telefonní číslo - 333435 
Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - X

OOC informace

Věk - 17
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - DejviiX#2225
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 4-6
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Teď Legální
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Jmenuju se David,každý mi říkat Dejve,ve hře mám přezdívku DejviiX,Je mi tedy 17 let,jsem z Ústeckého kraje,rád hraju hry už od malička,jako malej jsem hrál GTA San Andreas,Need for speed a jiné hry,MTA jsem objevil tak před 2 rokama ale spíš jsem hrál FiveM,FiveM mě přestalo bavit a já našel server SkimoRP který mě baví a je na uspěšné úrovni,mám nahráno dejme tomu 330h na dvou postavách. nějaké koníčky tak rád hraju fotball jezdím s klukama na kole a stavíme vlastní trail(dráhu na kola),Ale když teď u nás řádí Covid tak jsem spíše doma a Rpím :)

13.3.2021 16:11



Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery


Vážený pane Zakharov, (@DejviiX)

S lítostí Vám oznamujeme, že jste nepostoupil do druhé části náborového řízení. Z důvodu nesplnění požadavků k přijetí k policii a to, že;
1) Vaše přihláška nás nezaujala,

Ale, dostavte se na oddělení k podání vysvětlení k incidentu, která je s vaší osobou spojena.


S úctou,

por. George Wimar Fitzler.
Zástupce velitele oddělení v Montgomery.


Powered by LeoSight IFS
LT~27