Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pár hezkých slov

1 2 3 4 5 6 7 8 9



Fejlaks

Hráč

25
5.8.2020 00:38

hasičák

Halucinace

Hráč

29
7.8.2020 06:43

Jeden z těch lepších strojů na očesávání bavlny 

7.8.2020 12:26

Heeej, Dominick! Ten člověk, se kterým se vždycky dá v klidu pobavit. A to dokonce při nudných činnostech - třeba jako u tapetování cizího interiéru do náboženské tématiky na MTA. Zkrátka skvělý parťák na pokec do všech situací.

bit

Hráč

49
7.8.2020 13:54

Sedlixi, díky že jsi mě naučil jak si prostřelit správně hlavu. <3

7.8.2020 23:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.8.2020 23:52

A hele, trpělivý člověk, který mě naučil rozumět šachům. Jsi člověk, se kterým utíká čas na TSku jako voda. A dokážeš mě překecat k tomu, abych asi ve dvě ráno šel poprvé hrát šachy. Zcela "nečekaně" jsem asi třikrát prohrál, ale díky tobě rozumím alespoň pohybům jednotlivých figur. Za to ti děkuji, nemohl jsem se sám dokopat k tomu, abych se pokusil to pochopit. :D

Petriik1

Hráč

32
8.8.2020 22:14

Takže, milý @SedliX sice tě skoro vůbec neznám, ale podle tvých rozumných komentářů na fóru my přijdeš jako rozumný člověk (kappa) . Rád bych tě tedy určitě někdy poznal. Vše

Petan09

Hráč

20
14.8.2020 00:56

Prostě Petr svetr co neuběhne ani metr. 

14.9.2020 03:09

Ačkoliv jsem na tebe už jednou reagoval, dovolím si porušit pravidla hry, aby to tu neupadlo. Já sice chápu, že občas se člověk musí pochválit sám, protože to nikdo jiný neudělá, ale tahle "hra" se mi moc líbí a přijde mi jako škoda, že se tu nerozdává pozitivní hodnocení pro zlepšení všedních dnů (už je tři hodiny pondělí). :D

Takže, co k tobě dodat? Víš dost věcí, ke kterým vůbec nevím, kde jsi přišel. Třeba jako ten bzučák ve vlaku. Tím jsi mi rozšířil obzory a za to ti jsem samozřejmě vděčný. Navíc nejen, že jsi skvělý kolega pro komunikaci přes písmenka o takových roztodivných tématech, zároveň jsi skvělý kolega pro RP. A taky člověk, který má rád VW Transpotery, to je také důležité vyzdvihnout. Sice krabice, ale Transporter je Transporter. 

Petan09

Hráč

20
19.10.2020 22:26

Prostě doktor. Náš SendliX, spasitel ZZSky. Jsi supr člověk. Dobře se s tebou kecá. Jsem rád že si s tebou stále udržuji kontakt, a doufám že stále budu, protože znát někoho jako ty je skvělé! V ZZS jsi nějaký ten pátek, dobře se s tebou spolupracuje a hlavně i učí, přenášení věcí z tvé hlavy do hlav ostatním. 

Sice je teď blbá doba studovat medicínu, ale ten člověk si to vybral a tuší do čeho jde a určitě tuší že dělá dobře. Maximálně to k tobě sedí. Doufám že až dostuduješ, pošleš nám nějakou tu fotečku z tvé práce. :D Samá dobrá duše, neviděl jsem tě snad někdy být nasraného, strašný kliďas. Takže jak říkám, supr člověk. 

Měj se krásně a srdíčko pro tebe :ú

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~68

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024