Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zbraně


Kozina

Hráč

27
13.3.2021 22:28

Dobrý den mám návrh ohledně zbraní co hráči padnou z bedny které jsou za kredity mě padly 3x colt a 3x zásobník z bedny legendární vánoční jakože by jsme si ty zbraně mohly beztrestně nechat protože to jsou věci za naše reálné peníze aby kdyby nás chitilyy policisté a mi ji měli třeba u sebe aby ji nezbavily protože to by byly peníze vyhozený oknem chce se jen zeptat jestli by bylo možné pro tyto zbraně vytvořit ooc registr právě z těchto důvodů kde by se zapsal typ zbraně a počet nábojů popřípadě ji můžu mít u sebe zaregistrovanou ale nenabitou tudíž bez zásobníku a nábojů jen třeba na odstrašení předem děkuji za vaše odpovědi a názory

 

13.3.2021 22:31

Pokud jsi IC držitelem zbrojního průkazu, můžeš si jít zbraň zaregistrovat na PSA stanici.

Kozina

Hráč

27
13.3.2021 22:31

A pokud nejsem držitel zbrojního průkazu tak ji tedy musím odevzdat

13.3.2021 22:33

Můžeš ji držet nelegálně, schovávat, aby ji u tebe policie nenašla. Případně ji můžeš ilegálně prodat.

Pokud se chceš držet na straně zákona, můžeš ji prostě odevzdat. Nebo si zbrojní průkaz zkusit udělat.


Powered by LeoSight IFS
LT~38