LeoSight.cz

Vysílačka


UjoBochnik

Hráč

14
14.3.2021 20:59

Zdravím, takže.

Když mám kuklu, šátek nebo něco v čem jsem prostě neznámý, tak mi přijde docela divné když mluvím do vysílačky (u telefonu nevím jak to funguje), a jsem tam jako neznámý, protože kukla nebo šátek vám přece hlas nezmění. Takže můj návrh je takový že když mám kuklu nebo šátek tak osoba co je v mojí blízkosti uvidí neznámý ikdyž budu mluvit do vysílačky (telefonu), ale osoba co mně uslyší ve vysílačce by mě slyšela normálně IC jménem. Ano jsem si vědom toho že by to mělo nějaké mouchy a určitě by se našel nějaký způsob jak to "obejít" a vlastně ani nevím jestli by to šlo nějak nascriptovat, ale je to jenom takový menší návrh. :)

Budu rád když vyjádříte svůj názor pod příspěvek buď nějakou reakcí a nebo "komentářem". A přeji vám pěkný zbytek dne :)


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026