Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o ub-degustace rp nadavani rp tras rp


neznamy#4109

Smazaný účet

6
15.3.2021 09:32

Zdravim začal bych tím že už mi dost chibí ta scéna skima jsou to dost fajn lidi ale zaroven lidi ze kterych mi je na bli˙˙

ale ted k tomu jak jse to stalo a jak jsem delal trash rp (atd..)takže začalo to tak ze jsme si s kamosma nejak ve 2:00

jen tak erpili a najednou jsme se ocitli v mg u benzinky zacaloto tak ze jsme si proste delala srandu z random veci co nas napadli pak na me typek z benzinky zacal flusat zacal mi nadavat atd jmeno si nepamatuji ale pak jsme šli do benzinky koupit si jidlo atd tam byla osoba jmenem Ivan Tereschenko a jeho zena pan ivan se nam zacal poustet a zacal provokovat jednoho clena z nasi skupiny a v tu chvili jsme se tam zacali hadat pak ivan tereschenko stricil do toho kluka z nasi party a ja jsem za nim zacal priblizovat (k ivanovi)a pak si ivan zaběhl za roh vytahl glocka nevim od kud ale vythl glocka a ja jsem se schoval z a vylohu a vytahl jsem si glocka z moji sportovni tašky a začali jsme po sobě střílet ja jsem dostal pk (tim jsem prisel o gun)a pak se to zacalo resit s adminem ten mě portl spátky a cela akce se opakovala a ja jsem zacal bejt trigert kdyz ivan zacal rikat psa ze jsem utocnik ja a ze jsem glock vytahl prvni jenze to nebyla pravda a ja a moje vybušna a zaroven docela agresivny povaha zacala delat trash rp degustaci rp a nadavani v ooc 

 

ted už je jen na vas jestli mě ub date nebo ne

Zatim s pozdravem věrný hráč Přemysl.

sandlerino

Hráč

39
16.3.2021 09:41

První věc, vůbec ti nerozumím. Druhá věc, všude mě spamuješ. Třetí věc, v té RP akci jsi to přehnal natolik, že takové chování nelze tolerovat a unban udělen nebude. Můžeš to zkusit, spisovně, česky, třeba za měsíc.

Sandlerino


Powered by LeoSight IFS
LT~25