Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Khristina Turkicho


nnRayy

Hráč

29
15.3.2021 17:24

Jméno (včetně titulů)- Khristina Turkicho

Datum narození - 26.2.1989

Místo narození - Turecko

Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání - Střední odborné vzdělání s maturitou. Poté dodělání vysoké školy. Bakalář.

Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A,B,

 

 

OOC Informace.

 

Věk: 14

 

Discord: To_Adameeq_Jo #2862

 

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Momentálně mám rozehraný 2 postavy, jednu legální, a jednu nelegální.

 

Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) Čauko, jmenuju se Adam. Je mi 14 let, a chodím na základní školu v Trutnově, do osmé třídy. Bydlím v okresu Trutnov. Jelikož je teďka tahle doba, tak se hodně věnuju MTA, takže jsem hodně aktivní hráč na Skimu. Myslím si o sobě, že jsem milý, hodný a klidný klučina, ale když mě někdo naštve, tak umím být taky nepříjemný, ale to asi každý. Na MTAčku mám nahráno okolo 1500+ hodin, takže si myslím, že jsem zkušený hráč, ale ještě se musím hodně učit. Byl jsem už na dosti serverech, což je například Artheon, RZ, a dalších menších, takže jsem tam ty zkušenosti nabral. Když fungujeme normálně, tak i sportuju, a dělám Basketball, takže bych se musel věnovat i tomu, ale jelikož je ten hnusný COVID, tak můžu trávit na MTA, se skvělýma lidmi. Tohle by bylo od mě vše, tak děkuju, že jste to přečetli až jsem, a mějte se.

Demon8116

Hráč

24
15.3.2021 17:37


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážena pani Turkicho, (@nnRayy)

S ľútosťou Vám oznamujeme, že ste nepostúpili do druhej časti náborového konania z dôvodu neododržanie formátu prihlášky.

Pokiaľ Váš záujem aj naďalej pretrváva, podajte si ďalšiu prihlášku o  týždeň.


S úctou
por. Alex Batroyi

Zástupca velitela oddělení v Montgomery

 


Powered by LeoSight IFS
LT~18