Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Tony Brenden


bachadrak

Hráč

4
15.3.2021 21:17, naposledy upraveno 15.3.2021 21:59 uživatelem bachadrak

Jméno (včetně titulů)- Tony Brenden
Datum narození - 8.12.1997
Místo narození - Los Santos
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Vojenská škola a vysoká Elektrotechnická škola, zakladný policajný kurz 
Kurzy / Licence - řidičský prukaz A
Telefonní číslo - 326586
Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná

OOC informace

Věk - 14

Kontakt na Discord ( nepovinné ) - bachadrak#6045
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - skoro celý den (ale ne uplně celý musím se věnovat také druhé postavě)
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Jsem klasickej kluk z vesnice kterej, místo toho aby šel ven tak hraje hry, už od 8 let mně baví počítačové hry, moje hry detství jsou mafia  mafia 2 battlefield 3 team fortres 2 atd. Roleplay hraju asi už dohromady rok takže vím o co jde.řídím se pravidlem každej má svuj nazor ja mu ho neberu a taky že nevěřím na pujčky. IRL sem se rozhodl tento rok sportovat protože sedení doma mi rozhodně neprospívá. Také se věnuju ježdění na čtyrkolce , umím si užít zabavu.

 

(předem se chci omluvit John small za dnešní uražky co jsem mu psal bylo to odemně špatné chování ale už sem se sklidnil a chci se ti omluvit jestli tohle čteš...)

 

16.3.2021 13:46, naposledy upraveno 16.3.2021 13:46 uživatelem Schokolade


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery


Vážený pane Brenden, (@bachadrak)

S radostí Vám oznamujeme, že jste postoupil do druhé části náborového řízení. Žádáme Vás tak, aby jste se dostavil na stanici k pohovoru v pracovní dny od 16:00 do 20:00.


S gratulací a hezkým dnem,

por. George Wimar Fitzler.
Zástupce velitele oddělení v Montgomery.


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Wivik

100Kč dnes v 13:22

pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024