Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška do psa


RyderWillson

Hráč

17
16.3.2021 11:30, naposledy upraveno 16.3.2021 11:32 uživatelem RyderWillson

Jméno (včetně titulů)- Ryder Houska

Datum narození - 12.1.1980

Místo narození - Montgomery okr. Los Santos, San Andreas

Místo trvalého pobytu - Red County

Vzdělání - Vysoká škola policie San Andreas, Fakulta Národní bezpečnosti

Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A, B, C, Lodní průkaz

Telefonní číslo - 873182

Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná

 

OOC informace

 

Věk - 22

Kontakt na Discord (povine) - Ryder Houska#5738

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 7 až 8 hodiny denně podle práce a směny.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální často nelegální ale furt dělám legální.

Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Zdravím, jsem z Nového Jičína ( moravského kraju), mezi moje zájmy patří renovace veteránu vlastním vozidla (Vaz 2101, VAZ 2104, VAZ 2105, Avia A30 verze PO a Ladu Nivu 1.6). Dělám i muzejní činnost (PO, SNB, ČSLA). Vystudovanou mám školu SOU obor Elektrikář silnoproud. Na SAMP scéně mám odehráno  8 let vše bylo zaměřeno na RP (př. Larp, IZS - CZE, Gta Real, Vidlakov mod, Czechgame, Re-games) Na serverech jsem byl u státních složek (PČR a ZZS). To je asi tak vše o mě. Děkuji za posouzení moji přihlášky doufám že se vám líbí moje přihláška.

S pozdravem 

Ryder 

A příjmení Houska

nebudou otravovat vede frakce  či discord či teamspeak

Demon8116

Hráč

24
16.3.2021 11:36


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pán Houska(@RyderWillson),

S ľútosťou Vám oznamujeme, že ste nepostúpili do druhej časti náborového konania z dôvodu nedostačujúcej prihlášky.

Pokiaľ Váš záujem aj naďalej pretrváva, podajte si ďalšiu prihlášku o týždeň.


S úctou,

por. Alex Batroyi

Zástupca velitela oddělení v Montgomery

 


Powered by LeoSight IFS
LT~22