Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban z ničoho nič


WOXOFF

Hráč

4
16.3.2021 13:47

takže vozil som tovar s kamiónom a zrazu len tak z ničoho nič som dostal ban na 16H od Scarlett_Blackburn za pravidlo 19. Absolútne netuším čo som spravil lebo posledné+- 2h som sa vozil na kamióne

WOXOFF

Hráč

4
16.3.2021 14:13

Takže práve som si prečítal pravidlo č19 takže išlo o to že týpek mi zavolal na môj inzerát : kúpim náboje do tazeru: pocedal že sa stretneme pri majáku v LS. Prišli sme tam aj s mojím parťákom (on tam bol ako support) (čakal hore na ceste kúsok pred tým majákom)..... prišiel aj ten čo mi volal dal som mu peniaze a on na mňa vytiahol glock a zastrelil ma a odišiel môj parťák po tom ako počul výstrely tak prišiel pre mňa. Keďže som bol mŕtvy tak išiel do nemocnice Montgomery a tam sme (zaRPili) to že mi povedal čo sa stalo. Potom som zavolal na políciu nikdo nič.A akonsom už spomínal tak som za +-tie 2h dostal ban na 16h

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Double Post

Powered by LeoSight IFS
LT~20