Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Psa


16.3.2021 18:05

Jméno (včetně titulů)- Marek Nulsky

Datum narození - 05/05/1992

Místo narození - Rusko Moskva 

Místo trvalého pobytu - Montgomery

Vzdělání - Policajní škola v Moskvě

Kurzy / Licence - Řidický průkaz B

Telefonní číslo - 350264

Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná

 

OOC informace

 

Věk - 16 brzo 17 (30.4)

Kontakt na Discord ( nepovinné ) - 🦊Лиса🦊#7376

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Na jednom serveru jsem rpil policii denně asi měsíc nebo dva.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Tak napůl poslední dobou spíš už legální.

Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Zdravím, jsem Dogy hodně lidí mě zná jako člověka který není úplně v pohodě. Poslední dobou jsem začal dosti rpit PČR/PD který mě vcelku baví. Začal jsem se i více věnovat policii v osobním životě kdy jsem začal sledovat nějaké dokumenty a videa. Taktéž často běhám ale jak je corona tak nemůžu jelikož většinou jsem běhal v noci což v momentální chvíli nelze. Cvičím svého psa kterýho mam od malička aby dokázal poslouchat veškerý povely jako kdyby byl policajní což mě taktéž baví jelikož jsem už od malička milovník psů.

16.3.2021 18:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Demon8116

Hráč

24
16.3.2021 18:15


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pán Nulsky(@stana92999),

S ľútosťou Vám oznamujeme, že ste nepostúpili do druhej časti náborového konania z dôvodu nedostačujúcej prihlášky.

Pokiaľ Váš záujem aj naďalej pretrváva, podajte si ďalšiu prihlášku o týždeň.


S úctou,

por. Alex Batroyi

Zástupca velitela oddělení v Montgomery

 


Powered by LeoSight IFS
LT~24