Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pavel Strnad


marmelados

Hráč

9
17.3.2021 11:21, naposledy upraveno 17.3.2021 13:52 uživatelem marmelados

Jméno (včetně titulů)- bc. Pavel Strnad
Datum narození - 24.3.1995
Místo narození - Holešov - Česká Republika
Místo trvalého pobytu - Montgomery, Red County
Vzdělání - Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově
Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A, B
Telefonní číslo - 857497
Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - žádná

OOC informace

Věk - 16
Kontakt na Discord ( nepovinné ) - Marmelados#4049
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3 - 4 hodiny denně
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální
Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Ahoj, jmenuju se vítězslav jinak :Marmelados. Je mi 16 let bydlím na moravě. Mezi moje koníčky patří: horolezectví,skauting,chození po horách a kopcích, hraní pc her. Z pc her nejradši hraju Fivem rp servery na kterých mám naerpeno přes 500h. Myslím si že moje rp je patří k průměrným rp hráčům. Podávám si žádost do téhle frakce protože se o polici zajímám a nejpíše bych někdy policistou být chtěl a taky bych rád obohati lmoje rp o nové zkušenosti o policejním rp. Doufám že se vám žádost líbila. s pozdravem Marmelados. AKA Vítězslav

17.3.2021 17:10


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pane Strnad (@marmelados)
Po zvážení Vaší přihlášky do sboru policie San Andreas se vedení policie rozhodlo, že postupujete.

Prosíme, abyste se dostavil na místní oddělení v Montgomery v časovém rozmezí 16:00 až 20:00 kterýkoliv den.
S sebou si přineste občanský průkaz a hlavně dobrou náladu. 


Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne,

por. Francesca De Santis

Field Training Officer


Powered by LeoSight IFS
LT~18