Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Jacko88

Hráč

41
17.3.2021 15:44

Co vím tak jsem jen jednomu týpkovi co se IC známe vzal z auta termální vrtačku a FOX CREATE, protože dostal ban a měl odemčené auto, ale auto jasem mu neukradl a napsal jsem mu to ooc, že jsem mu to vzal.

A jedno auto jsem ukradl už  včera ale z něj jsem nic nevzal. A také to bylo za účelem toho, abych chytil týpka co mi uradl frakční vozidlo (motorku), on se pak odopojil a já jsem se neměl jak z místa dostat a  nemohl jsem na něj podat report.

Jacko88

Hráč

41
17.3.2021 16:06

Jenom bych se chtěl zeptat proč ostatní za takovéhle věci mají do 24h a já mám 168h??

Samozřejmě věci co jsem Michael_Horna vzal tak vrátím ale nemám jak, ale samozřejmě mě to mrzí a prosím alespoň o zkrácení trestu... :c

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Double Post

DrHell

Hráč

18
17.3.2021 17:24

Pravdepodobne ide možno o tvoju históriu trestov alebo a mnohonásobné porušenie. Počkám na vyjadrenie dotyčného admina ktorý ban udelil.


Powered by LeoSight IFS
LT~38