Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrh na nemocniční skript


Zdenek

Hráč

21
18.3.2021 00:13, naposledy upraveno 18.3.2021 00:28 uživatelem Zdenek

Dobrý den přátelé,
mám zde jednoduchý návrh na zefektivnění práce zdravotnické záchranné služby. Každý jste se setkal s tím, že pro Vás zde na serveru jela sanitka, ošetřila Vás a následně odvezla do nemocnice a člen ZZS použil ,,/do osobu si převzal zdravotnický personál a pacient byl následně propuštěn,,.


Už několikrát sem se setkal s názorem, že ZZS je zde takový taxík a když se někde stane nějaká dopravní nehoda tak ještě není ani prošetřena a poraněný je zpět u svého vozidla. Mám zde návrh, jak tento nešvar odstranit či maximálně eliminovat. Na některých serverech respektive na sampu fungoval příkaz /nemocnice ID hráče a čas strávený v nemocnici. Pro ty kteří nevědí, co tento příkaz znamená, je to zcela jednoduché. Člen ZZS Vás odveze do interiéru nemocnice, dá tento příkaz a vy podobu času který Vám dá nebudete moci opustit interiér.


V praxi by to fungovalo asi nějak takto, /nemocnice 94 ( ID hráče ) 15 ( minut ) a hráč bude moci opustit nemocnici až uplyne tento čas.

Aby se neřeklo, že by se kvůli OOC vztahům dávali zbytečně dlouhé pobyty, tak bych dal limit třeba 30ti minut. 

Dle mého tento příkaz není úplně od věci a stálo by to za promyšlení. 

Přeji Vám hezký den, Koulič

Zdenek

Hráč

21
3.4.2021 02:14, naposledy upraveno 15.4.2021 13:49 uživatelem Zdenek

No nic, psal sem to 18.3. 2021 a dnes je 3.4. 2021 a tak se opět ozývám. Návrh má docela dost souhlasů, tak bych byl rád i za vyjádření ze strany člena AT jestli je to realizovatelné či nikoliv. Opoctatnění proč je to přínosné sem se již vyjádřil nahoře. 

Předpokládám, že se to nebere jako double post, když je taková časová odchylka.

 

Edit 1: za chvíli je to přesně měsíc co sem sepsal tenhle návrh, zajímalo by mě tedy, jestli je to zcestné či realizovatelné. Co se týče souhlasů, tak si myslím, že jich je docela dost, tudíž bych byl rád za tvůj názor. Děkuji (( @Rataj )) 

Zdenek

Hráč

21
16.4.2021 18:11

Tak mi to zamkněte, vyjádření sem se nedočkal, tak předpokládám, že návrh není dostatečně dobrý. 


Powered by LeoSight IFS
LT~85

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024