Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

James Hopkins 2. pokus


18.3.2021 13:08

Jméno (včetně titulů)- Ing. James Hopkins

Datum narození – 1.1.2000

Místo narození – Olomouc, Česká Republika

Místo trvalého pobytu – Mongomery; Ubytovna

Vzdělání - Střední škola ekonomická v Olomouci

Kurzy / Licence - Řidičské průkazy A, B, C ; lodní průkaz. Kurz kondičního trenéra a Kurz první pomoci

Telefonní číslo – 812 003

Práce v jiné státní NO (na jaké pozici) - Žádná

OOC informace

Věk - 13

Kontakt na Discord ( nepovinné ) - UjoBochnik#5575

Kolik času investujete do hraní postavy u policie – 3-6 hodin denně

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Ilegální

Něco o vás ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - Ahoj jmenuji se Filip, pocházím a bydlím v Olomouckého kraji. Chodím do 8 třídy základní školy. Rád hraju počítačové hry(hlavně MTA), občas si s kamarády zahraji fotbal ale jinak moc nesportuji. Mezi mé zájmy patří: Vaření, Hraní na Počítači, atd. MTA hraji už poměrně dlouho pro někoho krátkou dobu (na mojí hlavní postavě mám nahráno okolo 400 hodin. Takže už mám nějaké zkušenosti) ale za tu dobu jsem se naučil dobře RPit. A už od začátku jsem se vzhlédl v práci u PSA.. Ve volném čase se rád koukám na filmy, hraji MTA a vařím. Doufám, že nejste „zkorumpovaní“  *smích* a nepřikloníte se k nesouhlasu s mojí přihláškou jenom kvůli mému věku. Tohle je vše o mě a mojí přihlášce. Doufám že jsem to vše dobře sepsal. Děkuji za věnování vaši pozornosti, a přeji pěkný zbytek dne.

Demon8116

Hráč

24
19.3.2021 11:58, naposledy upraveno 19.3.2021 11:59 uživatelem Demon8116


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pán Hopkins(@UjoBochnik),

S ľútosťou Vám oznamujeme, že ste nepostúpili do druhej časti náborového konania z dôvodu nedostačujúcej prihlášky.

Pokiaľ Váš záujem aj naďalej pretrváva, podajte si ďalšiu prihlášku o týždeň.


S úctou,

por. Alex Batroyi

Zástupca velitela oddělení v Montgomery

 


Powered by LeoSight IFS
LT~19