Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ako získať Psychotesty a následne Zbrojný Preukaz.


neznamy#2452

Smazaný účet

17
18.3.2021 15:44, naposledy upraveno 18.3.2021 16:48 uživatelem neznamy#2452

Zdravím vás, v poslednej dobe som si všimol, že či už na webe alebo discorde sa pokladajú často krát otázky typu..

  • Ako získam ZP ?
  • Ako si môžem spraviť Psychotest ? 
  • Kde sa dá spraviť Psychotest ? 
  • Kde sa dá spraviť ZP ?
  • Vie mi tu niekto spraviť ZP ? 

Verím, že pre mnoho členov PSA môže byť táto otázka už veľmi otravná.. Preto som sa rozhodol, že vám sem spíšem menší návod Ako Na to.


1. Psychotesty.


Ako prvé si musíme u psychológa vybaviť takzvané psychotesty. Možno si pokladáte otázku "Ale ako môžem získať tie testy?" Odpoveď znie veľmi jednoducho.. Rozdelíme si ju do pár bodov.


1. Vyplnenie dotazníku.


Pokiaľ chceme podstúpiť takým psychotestom, tak ako prvé musíme vyplniť dotazník. Do dotazníku vypĺňate IC informácie ktoré sa týkajú herného sveta. (Prosím nedávajte do dotazníku vaše pravú E-Mailovú adresu a vaše reálne Telefónne číslo.) Tento dotazník môžete nájsť na stránke záchrannej služby v sekcii Psychotesty. 


2. Stretnutie so Psychológom.


Po úspešnom vyplnení dotazníku vás kontaktuje na váš telefón psychológ ktorý si s vami dohodne schôdzu. Po stretnutí so psychológom vám psychológ položí niekoľko psychologických otázok na ktoré budete musieť odpovedať. Po ukončení tohto rozhovoru vám psychológ oznámi či ste psychotestom uspel-a/neuspel-a


2. Zbrojný Preukaz.


Pokiaľ ste úspešne prešli psychotestom, tak ako druhé vás čaká príjemná návšteva na stanici PSA kde vám môžu vydať Zbrojný Preukaz. V nasledujúcich bodoch sa dozviete ako tento Zbrojný Preukaz získať.


1. Vyplnenie testu


Na návšteve PSA musíte úspešne vyplniť test ktorý vás bude stáť 1,000kč.. Možno sa pýtate "Ako môžem spraviť ten test ?".. Stačí vám jednoducho kliknúť na NPC čo sa nachádza na recepcii policajnej stanice.
 
Test spustíte pomocou kliknutím na NPC čo sa nachádza na ľavej strane.

M > Pravým Tlačítkom na Myši kliknete na NPC > Mluvit > "Chci Zbrojní Průkaz"


2. Stretnutie s Nadporučíkom/Kapitánom a následné vydanie Zbrojného Preukazu.


Po úspešnom vyplnení testu vám už stačí sa stretnúť s Nadporučíkom alebo Kapitánom ktorý vám Preukaz vydať môžu. Pri stretnutí s jednou z týchto hodností budete zavolaný do kancelárie kde predložíte Psychotest, Občiansky Preukaz, Papier o Úspešnom vyplnení Testu & Hotovosť. 




Toto bol návod ako získať Psychotesty a Zbrojný preukaz.. Dúfam, že sa vám páčil a pomohol vám. Veľká vďaka patrí aj @OurMatthew ktorý mi vypomohol a zahral sa na chvíľku na psychológa. Prajem vám pekný zbytok dňa

Kozina

Hráč

27
18.3.2021 16:10

Dělal jsem ten psychotest na fóru a nikdo se mi ještě neozval je to asi tak 3-4 dny mám nějak postupovat nebo to je normální

bit

Hráč

49
18.3.2021 16:17

@Kozina Neboj, mě se nikdo neozval asi 4 měsíce :)

 

18.3.2021 16:23

Je tam malá chybička, napsal jsi u pravého NPC i když to je NPC vlevo :D

Zeintar

Hráč

49
18.3.2021 16:26

Pěkně shrnuto, nicméně, zbrojáky se zde vydávají jak na běžícím páse a i těm, kteří ani neví, jak se to dělá =D

Jareksebesta

Hráč

4
21.4.2021 17:12

Mě se nikdo neozval vic jak tyden ,je to asi v ehm.....

21.4.2021 18:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.11.2022 20:09

No je tam problem ze sa mi uz skoro 2 tyždne nikto neozval....


Powered by LeoSight IFS
LT~78

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024