Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ľudia boží, pomáhajte.


Sensei

Hráč

27
18.3.2021 21:37

Zdravíčko vo spolok. Mám jeden, už veľmi vážny problém, ktorý robí moju hru, v určitých chvíľach prakticky nehrateľnú. Ide o to, že občas, práveže až často :D, mi preblikávajú textury, úplne random sa predĺžujú a tým pádom mi nielenže kazia pôžitok z hrania ale aj bránia v kvalite hrania, ak to tak môžem nazvať, proste mi zablokuju zorné pole a úplne eliminujú možnosť vidieť.  Najhoršie, keď sa takto bugnu lampy a uzavrú ma do škatuľky.Pridám sem pár obrázkov tohoto zúfalstva a prosím vás o pomoc to fixnuť.

+Niekedy sa mi buguje aj mapa do malého okienka a pomohol zatiaľ iba reštart hry. 

Mapa:

Stena?

Portál do pekla?

Čínsky múr?

Ani neviem čo to je

Lampové bludisko

Kto postavil tu stenu v montgomerry?

Ikskjúz mi? Wotafak? :D 

Proste další box

Policajti za oponou?

Boxy v montgomerry

Ja nič, ja iba lampa

Hmmmm

Ach...

Ja nebyť plot ja závora

Dalšia random lampa

Huch?

Krypl terén

Stlp do nebies jedna

stlp do neba 2,3,4

...

5,6 a 7

random čiary

*Nikto nič*

Pavlíková textura:

Drzá textura nemá rešpekt ani pred PSA...

Môže za to ten strom?

další mrakodrap

Jednorožce?

Nemám páru

Nová odbočka rovno na dialnicu

wehejekeee?

alebo rovno nový most?

 

:(

Ja už ani neviem

Proste prečo? :D 

Schovaty neschovany idem

Ktomuto sa vyjadrim obrazkom

Chemtrails

:(((((((((((

Random jan svarovsky

Pozri zakružkovane.... ._.

JA

NEMAM

DO

****

SLOV

 

Voped dakujem všetkým dobrým ľudom za pomoc a kto nemá páru jak to fixnuť nech tu nechá poriadne HAHA!

 

18.3.2021 21:58

Přeinstaluj hru, ujisti se že instaluješ nemódovanou kopii hry z důvěryhodného zdroje.


Powered by LeoSight IFS
LT~48