Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stažnosť na člena PSA


AdamZahorsky

Hráč

20
19.3.2021 14:09, naposledy upraveno 19.3.2021 14:52 uživatelem AdamZahorsky

Sťažnosť bola vyriešená na stanici!

Vaše jméno - Adam Zahrosky

Telefonní číslo - 820763

Email - adam.zahrosky@smail.ic

Číslo odznaku ( policisty kterého chcete nahlásit ) - 010

Důvod stížnosti: Išiel som autom asi 80Km/h cez dedinu tak ma zastavili policajti zastal som podal som policajtovi doklady ako je občiansky a vodičský B. Išiel do auta preveriť doklady a do megafónu povedal že mam vystúpiť a otočiť sa čelom k autu. Tak som tak spravil keď sa pýtam z akého dôvodu povedal mi že nemám licenciu B. Tak ma zobrali do väzby na 30 minút a dostal som pokutu 10K kč. Na moju obranu vodičské preukazy mám spravene všetky a tvrdím že som bol zobratý neprávom. 

Důkazní materiál - Fotku alebo video zo zastavenia nemám, nečakal som že pri bežnom zastavení o prekročení rýchlosti ma zoberú do väzenia. Ale prikladám moje stats neviem či to niečomu pomôže. Ale mám aj tam ukázane že mám vodičský preukaz typu B.

Demon8116

Hráč

24
19.3.2021 14:35


Vážený pane Zahrosky, (@AdamZahorsky)

Prílohu ktorú ste poslali považujeme za neplatnú. Pri zastavení sme si lustrovali Vašu osobu v policajnej databázy a zistili sme, že nieste vlastníkom žiadneho ŘP.  Prikladám fotku policajnej databázy.





S pozdravom
por. Batroyi
oddelenie interného vyšetrovania vzťahu s verejnosťou


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024