Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Oliver Sheridan a George Wimar Fitzler


Kenny15

Hráč

19
19.3.2021 21:30, naposledy upraveno 19.3.2021 21:57 uživatelem Kenny15

Žádám o smazání tohoto tématu. Jde vidět, že to nikdo moc nepochopil.

19.3.2021 22:08, naposledy upraveno 19.3.2021 22:08 uživatelem Schokolade

Jelikož na mě je přímo stížnost směřována, chci se tě zeptat na význam mne v této stížnosti? Jak píšeš, tak jsem přišel k tvé blízkosti a vyfotil vůz RLP, který měl zaplé majáky a odjel. Dále jsem to nijak neřešil a vůbec, mohu tě poznat z obličeje když několikrát jsem tě viděl na výjezdech a jak k tobě ostatní mluví tvým jménem. A vůbec to, že záchranáři mají vizitky dá se říct přímo na své uniformě viditelné.

*všiml jsem si až ted, že jsi to smazal. I tak to tu nechám.

Kenny15

Hráč

19
19.3.2021 22:16, naposledy upraveno 19.3.2021 22:25 uživatelem Kenny15

Ano, ale kdyby si to zaRPil, že se mi koukáš na legitimaci a jestli vidíš i moje osobní číslo, tak velmi rád bych ti na to odpověděl, ale jelikož si to nezarpil tak bohužel. Jestli jsem se tě tý stížnosti nějak dotkl, tak se ti omlouvám a každopádně ji stahuji protože podle mně neměla smysl. Nicméně si myslím, že tohle RP, jestli vidíš moje osobní čislo, tam prostě chybělo. Já bych to asi dál neřešil no. Když si vezmeš, že ty legitimace jsou celkem malé, a málokdy z nich jde něco přečíst. Takže asi tak.... :)

EDIT 22:25 - myslím si, že ta stížnost nikam nevede, tak prosím lock a smazat, díky.

 

19.3.2021 22:34, naposledy upraveno 19.3.2021 22:35 uživatelem Schokolade

Ale já tě stále nechápu, jak jsi zjistil, že mám tvoje osobní číslo? K jakému metagamingu došlo, kde jsem se ho dopustil? Já pouze vyfotil RLP, postavou podíval na tebe, pronesl pár slov a odjel. Poté co jsem odjel, tuto situaci jsem nijak IC neřešil, jak jsem do toho zapleten?

Kenny15

Hráč

19
19.3.2021 22:41

Podívej se, bylo mi řečeno že se po mně sháněl nějaký policajt, tudíž jsem si to spojil s tím, jestli za tím bylo něco jiného nevím. Dobře, pokud to bylo za něco jiného, tak se ti teda omlouvám. Myslel jsem že jste se dopustily mety. 

Takže asi vše vyřešené.

26.3.2021 23:02
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~53