Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťaznosť na členov PSA odznak 152 a 117


SM073

Hráč

8
19.3.2021 22:27, naposledy upraveno 19.3.2021 22:29 uživatelem SM073

Meno - Yuki Ratashi

Telefone čislo - 894-051

Email - yuki.ratashi@smail.ic

Dôvod sťažnosti - Šla som z blueberry do Palonimo  pričom som videla za mostom policajne auto pri ktorom som pribrzdila. Polícia nemala zapnute svetla myslela som že sa im niečo stalo tak som zastavila auto na krajnici pričom policajné auto sa rozbehlo a narazilo do mňa pričom som skončila v protismere. V palonimo som sa mala stretnúť s kamarátom  on mi začal volať ja som mu nedvíhala tak ma šiel hľadať a našiel ma. Šla mi krv z nosu vystúpila som z auta a chcela som to riešiť na mieste. Policajti popierali nehodu boli ku mne agresívny  pričom jeden z nich na nás vybral taser kamarát si to sfotil. 3x chceli opustiť miesto nehody. boli to policajti z odznakom 152 a 117

Odmietli s nami to riešiť tak som zavolala políciu ktorá došla na miesto nehody. Policajti ktorý spôsobili nehodu tak sa ako keby zľakli a začali spolupracovať zavolali mi záchranku ktorá ma ošetrila mala som zlomený nos.  potom nám ukázali video záznam na ktorom bolo jasne vidieť ako som pribrzdila a pomaly zastavovala na krajnicu a policajné auto sa rozbehlo. policajti nemali na uniforme kameru ani rukavice.

domnievam sa že pani policajti z odznakom 152 a 117 dopustili porušenia Zákona č. 14/2020 trestní zákoník §35 Poškození cizí věci , Zákona č. 14/2020 Trestní zákoník §39 Obecné ohrožení a spôsobenie nehody zo zraneniami 

 

Dokázať mi to vie aj zachranar ktorý ma odznak 013 ktorý ma ošetroval. polícia mi iba sanitku zavolala žiadna prvá pomoc nič také 

Dôkazové materiály : kamera z Policajného auta, fotka môjho auta, lekárska správa, Polícajt ktorý cely čas držal taser, fotka mňa z po ošetrení.

Nie je k dispozícii žiadny popis.po ošetrení 

auto po nehode 

lekárska spravá

video zaznám sd kartu mam stále ja 

celý čas tam mával z taserom

Ďakujem hliadke ktorá došla na miesto a pomohla v tejto situácii  sú to ty to z odznakom 139 a 148

Yuki Ratashi

20.3.2021 04:08


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery


Vážená slečno Ratashi, 
Vaše stížnost byla projednána a tímto se zamítá. Důvod zamítnutí naleznete sepsán níže:

1.) Nedostatečné dodání důkazových prostředků. ((Takové logy nelze brát jako kamerový záznam))
2.) Vaše lékařská zpráva neobsahuje podpis lékaře a razítko nemocnice, kde byla kontrola provedena. Může jít o falsifikát.

Vaše stížnost se může projednat pouze v případě, kdy dodáte platnou lékařský posudek s podpisem a razítkem lékaře. Dále s platným neupraveným kamerový záznamem. 


Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne,

kpt. Francesca De Santis

Vrchní velitel policie San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024