Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o ub


neznamy#4109

Smazaný účet

6
20.3.2021 10:51

ahoj zadam o ub z  toho důvodu toho ze mi skimo velmi mi chybí začal bych tím že jsem ban dostal za trash rp a nadavani ooc ano chápu že to bylo velmi přehnané ale uz mi skimo tak chybí ze jsem zoufalej a pisu dalsi zadost o ub a jak jsem s tim trash rp zacal atd zacalo to tak ze jsme s kamosema ve 2 rano delali blbosti na benzinca a jelikoz uz jsem byl docela ospalej tak jsem se nastval pri rp akci kterou jsem uplne zbytecne zacal. doufám že takhle žádost stačí. s pozdravem Přemysl

sandlerino

Hráč

39
20.3.2021 12:15, naposledy upraveno 20.3.2021 12:16 uživatelem sandlerino

Rozhodně tato žádost nestačí, prober si to v hlavě a za týden, si můžeš podat další. Rád bych tam viděl důvody proč jsi pravidla porušoval, co uděláš pro to, aby jsi je neporušoval a proč bych ti vůbec ten unban měl dát.

PS: Čím delší, tím lepší, samozřejmě to musí být smysluplné a nesmí to odbočovat od tématu

Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22