Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban 168h


Jacko88

Hráč

41
20.3.2021 13:41

Jak se říká za zkoušku nic nedám, tak jsem se chtěl poprosit jestli bych nemohl mít zkrácený ban, už jsem si odbyl skoro 72h (bez 1h a 40 min) ze 168h, a dost jsem se poučil, tak prosím o unban. Předem děkuji za odpověd.

20.3.2021 15:22

Ban byl udělen asi za něco ne ? 

KukisTV

Hráč

37
20.3.2021 16:00

Co jsem tak pochopil, tak jeho kamarád dostal ban a on mu vzal věci z auta, aby to neukradl někdo jiný. Jenže za to dostal ban, když mu to napsal =D taky zajímavý

 

Jacko88

Hráč

41
20.3.2021 18:21

Tak důvod banu jsem psal do první žádosti o unban, čož bylo ve středu 17.3.

Teď mám ,,odbyto'' teď v 18:16 cca 75h, takže myslím že jsem pochopil, že na vykradení mám mít povolední. Jen mě štve, že se snažíš kamarádovi zachránit věci a dostaneš ban, neřeknu kdybych to do toho prvního unbanu nenapsal, ale já tam napíšu že jsem ten inventář vykradl z důvodu toho, aby kamarádovi, který také dostal ban a nezamklo se mu auto, nikdo neukradl věci. No tak mu to nikdo 168h neukradne, protože to mám já a nemůžu mu to ani vrátit. ( Doufám že to zní jasně a snad to nikoho neurazí ).


Powered by LeoSight IFS
LT~38