Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Chci vidět důkaz o mém banu.


wolf2

Hráč

2
20.3.2021 15:00

Zdravíčko,

zase jsem na serveru nebyl asi měsíc a když se napojím a jedu po trávě s autem které bylo několik měsícu z5 zarpené tak že to zvládne, proč tedy dostávám ban? První si to zjistěte do <> a pak až dávejte ty bany.. R.I.P. 5 hodin za nic vlastně.. 

 

S pozdravem Dave Dunn :)

Zeintar

Hráč

49
20.3.2021 15:26

Zajímalo by mě, jak jsi tedy RPil úpravu vozidla, že "zvládne trávu"-.. Samozřejmě. Každé vozidlo trávu zvládne. Některé ale jen jednou. :) Dolož semka logy, kdy jsi upravoval vozidlo na terén a pokud roleplay bude dostatečný, pak se teprve bude zvažovat o unbanu. Nicméně s tvojí arogancí bych moc o unban neprosil.

wolf2

Hráč

2
20.3.2021 15:49

Bráško pošlu ti upečený starý disk ze starého pc.. když to z toho vytáhneš tak ty logy mít budeš. A já jsem arogantní? Možná trošku a jen na lidi co si myslí že s Admin právy jsou něco víc a můžou se povyšovat za věci které dělají sami.. :)

Zeintar

Hráč

49
20.3.2021 16:07

Ty jsi ten, kdo má obhájit, že máš "upravený podvozek" =D Ne administrátor.

20.3.2021 17:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.3.2021 13:30

Nevím jaké je to vozidlo a je to jedno, ale prostě BMW M5 se "zaerpenou úpravou na trávu" je bullshit ... 

na offroad máš jezdit offroad vozidlem, jsou na serveru hodně dobrá a rychlá offroad vozidla, výběr je fakt veliký... 

Vzhledem k tomu, že ani nemáš jak své "zaerpení" dokázat, pak prostě nic takového nemáš. 

25.3.2021 15:37
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.3.2021 23:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

neznamy#2452

Smazaný účet

17
27.3.2021 11:03

Ahoj,

Aby sa som sa k tomuto stručne vyjadril, tak to zhrniem do pár viet. Jedného dňa som s @Michael zastavil na krajnici s tým, že v pozadí som videl jazdiť nejaké BMW po tráve.. Nejak som to ignoroval a povedal som si, že to robí každý hráč.. Potom si plným kotlom hodil drift na letisko Palomino Creek a lietal si tam s autom po tráve. Zapol som si duty a bol si zabanovany.

Osobne som proti unbanu a uvidím ako zváži @neznamy#598.

Prajem pekný deň, s láskou viyn ;) 


Powered by LeoSight IFS
LT~69