Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Admin FLYER pomohl k nonrp krádeži ?!


neznamy#4668

Smazaný účet

1
20.3.2021 15:32

Zdravím, předevčírem jsem tu řešil menší problém, ohledně mého banu za odpojení z RP, což jak se nakonec ukázalo odpojení z RP nebylo, pouze pád hry, před započatím onoho RP.

Výše zmíněná diskuze pod odkazem zde.

Po bezmála 10 hodinovém čekání, byl můj 12 hodinový ban zrušen. (stejně jsem si z něj těch 10 hodin odpykal)
Při téhle RP akci, které jsem se v podstatě vůbec nepodílel, pouze byla provedena na mojí postavě, jsem přišel o všechnu hotovost co jsem měl u sebe. Ano jednalo se pouze o nějakých 300 tisíc, ale jde mi tu primárně o princip.

Jak může admin dopomoci něčemu takovému?
Pokud vím, tak okrádání by mělo být podloženo nějakým videem. O to jsem žádal aby mi bylo ukázáno, ale odpovědi jsem se nedostal. A stále na něj čekám.
Na onom videu by mělo být očividné, že jsem se z žádného RP neodpojil, ale že mi hra spadla, což by měl samozřejmě admin poznat.

Tímto podávám stížnost na admina FLYER, který mě neoprávněně znemožnil přístup do hry na zhruba 10 hodin a napomohl tomu, aby mi byla odcizena veškerá hotovost, i když na to neměl jediný důvod a ani právo.

sandlerino

Hráč

39
20.3.2021 15:40

Jen chci podotknout, že jako hráč nemáš právo na vyžadování onoho videa z okradení. Video slouží jen pro admin team a tobě mohlo být  poskytnuto maximálně z dobré vůle.

20.3.2021 18:01, naposledy upraveno 20.3.2021 18:02 uživatelem FLYER

Ano, jo.. Žádal jsi si o unban, chtěl jsem logy které by dokázali že ti to spadlo dřív než tě začali okrádat, logy jsi mi dal. Unban jsem ti pak dal když jsi ty logy poslal, asi o tom jen nevíš. Chtěl jsem tě kontaktovat ve hře abych ti mohl peníze vrátit a okradení tak voidnout. Zapomněl jsem na to, tímto se ti omlouvám. Uvidíme co pak odepíše Falleagle, každopádně mě ve hře(nebo na discordu "JáJsemFlájaATyNe!#2402") pak kontaktuj a pořešíme ty peníze.

20.3.2021 20:47, odstraněno 20.3.2021 20:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.3.2021 23:01
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~35