Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na člena PSA


Zdenek

Hráč

21
21.3.2021 12:23, naposledy upraveno 21.3.2021 12:29 uživatelem Zdenek

Jméno a příjmení: Mudr. Zdeněk Marcelo 

Telefonní číslo: 428951

Číslo odznaku: 134

Informace a popis události: Dne 21.03. 2021 sem projížděl s firemní motorkou v Palominu Creek kde sem si přivydělával jakožto kurýr a rozvážel sem zakázky. Kolem 11:47 téhož data mě zastavil policista s osobním číslem 134, vyzval mě ať mu předložím doklady a sejmu kuklu s helmou. Postupoval sem dle jeho výzev, došlo k lustraci, která proběhla asi v pořádku. Z pana policisty najednou vypadlo, že z touto motorkou byli projety tři radary a osoba na motorce jela přes radary vždy 200+km/h. Já sem byl udiven, že s touto motorkou se jezdilo tak rychle, ale nic o tom nevím. Motorku sem vyzvedl asi 3-4 minuty před zastavením policisty, tudíž s touto motorkou musel jezdit někdo jiný. Policistovi sem se to snažil vysvětlit ač marně. Dle jeho slov mi věřit může nebo ne. Na radaru není zaznamenám obličej ani nic jiného podle čeho by mohl usoudit, že sem to já, ale on nějak vydedukoval, že sem tam byl já a tím to pro něj hasne. Doufám, že tolik lidí je u PSA hodně, kteří dokážou dedukovat takhle z ,, patra ,,. Nejsem schopen pochopit toto jednání a proto žádám navrácení řidičského oprávnění skupiny A, nadále proplacení 30 tisícové ( třiceti tisícové ) pokuty a suspendaci policisty. Kvůli tomuto jednání mohu mít i potíže následně v zaměstnání. 

Důkazní materiál: Kamera na vestě policisty, přičemž mám na fotografii zaznamenáno, že na vestě kameru má, kdyby se snažil záznam nějak smazat.

Ressetth

Hráč

14
23.3.2021 22:22, naposledy upraveno 24.3.2021 02:24 uživatelem Ressetth


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pane Marcelo,

Děkujeme za ohlášení stížnosti. Rádi bychom Vás obeznámili, že Vaše stížnost je ve fázi zpracování a interní oddělení policie San Andreas se touto stížností bude zabývat. O průběhu stížnosti Vás budeme informovat na uvedeném telefonním čísle. O uzavření stížnosti budete informován formou odpovědi níže. 

 

 


S pozdravem a přáním hezkého dne,

prap. Kaite Megan

oddělení Interního vyšetřování a Vztahů s Veřejností

Zdenek

Hráč

21
26.3.2021 11:18, naposledy upraveno 26.3.2021 11:19 uživatelem Zdenek

Vážená slečno/paní Megan, 

Byl bych moc rád, zda-li by jste mě mohla obeznámit jak jste pokročili v interním vyšetřování. Už to je pátý den tak bych byl rád za bližší informace. 

Děkuji Vám 

26.3.2021 16:01


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery



Vážený pane Marcelo,

Člen oddělení interního vyšetřování a vztahů s veřejností není povinen obeznamovat občany o průběhu vyšetřování. Vzhledem k tomu, že se jedná o interní vyšetřování, nebude poskytnuto žádné vyjádření ani informování veřejnosti.


Se srdečným pozdravem,
kpt. Francesca De Santis
Vrchní velitel policie San Andreas

Zdenek

Hráč

21
2.4.2021 17:42

Zdravím,

jak si to mám vyložit ? Zda-li si myslíte, že Vaše zdržující jednání Vám nějak pomůže, tak Vám zaručuji, že nikoliv. Dnes je to jedenáctý den bez jakékoliv odezvy, jestli se stížnost zamítá či nikoliv. Stížnost je velmi dobře opodstatněna, důkaz zde máte také zapsaný. 
S přáním hezkého dne, Marcelo

Demon8116

Hráč

24
2.4.2021 17:51


 

Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery
oddělení Interního vyšetřování a Vztahů s Veřejností



Vážený pán Marcelo , (@Zdenek)

Chceli by sme Vás oboznámiť o ukončení interního vyšetřování policisty s odznakom 134. Policajt bol náležíto potrestány.


S pozdravom
npor. Batroyi
oddelenie interného vyšetrovania vzťahu s verejnosťou

 

2.4.2021 18:04, odstraněno 3.4.2021 14:30 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~72