Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť na Zdenek Toman


Helter

Hráč

15
21.3.2021 15:18

https://youtu.be/NCYqxjvyHa4

 

nič viac nedodam, nemal ziadny dovod ma vyburat, ani ho nepoznam proste isiel okolo, chcel som ho predbehnut, ale uz tam bola zatacka, tak som spomaloval a naschval to do mna napalil a vybural som sa o znacku. 

arciCZ

Hráč

32
21.3.2021 15:30

Ahoj, osobně by mě zajímalo být administrátorem, neořízlé video kde bude vidět celá situace. Jelikož zde uvádíš že si spamoval čímž je možné že jsi z videa vystřihl část kde by i ty jsi porušil pravidla. Čímž si myslím že tedy následně by neměl být Zdenek Toman nějak více potrestán v případě že nedodáš neořízlé video.

ToxicCZ

Hráč

7
21.3.2021 15:35, naposledy upraveno 21.3.2021 15:42 uživatelem ToxicCZ

Zdravím realně  toto nebylo umyslné a hlavně, ujetí je to z DN takže je to IC. A za mě by se mi nemělo ani nic stát, realně se za toto omlouvám ale myslím si že by mi neměl za to být udělen žadný trest, ještě jednou se omlouvám, přeji pěkný den.

Edit: I kdyby to bylo DM v rp se má pokračovat, nyní jsi porušil další pravidlo protože jsi udělal novou správnu a na webu leosight se toto nesmí.

Jaucuko

Hráč

11
21.3.2021 15:37

Mně když někdo pošle jako důkaz sestříhaný video a i po upozornění, že chci video celé, mi ho furt nepošle, tak dávám ban za lhaní administrátorovi (při okrádání hlavně teda).

 

Tudíž nám sem pošli celé video, díky.

Helter

Hráč

15
21.3.2021 15:38, naposledy upraveno 21.3.2021 15:40 uživatelem Helter

Celé video nemám, keďže som savol prvú minutu a až potom som začal natáčať. Môžem ale dodať logy. A ako som porušil pravidla? Tam ani netrebalo rpiť injuries, keďže proste značka nie je z DIAMANTU. Skôr porušil pravidlo, že toto by proste v realite nespravil. Len tak do niekoho nabúrať? WTF. 

Jaucuko

Hráč

11
21.3.2021 15:54

Ahoj,

Tuhle výmluvu jsem schytal už tolikrát, ještě ti chybí, že to ustřihl YouTube, došlo ti místo na disku a podobně. Ano tak mi pošli logy když už nic.

Helter

Hráč

15
21.3.2021 16:03

Bohuzial nenatacam vsetko, lebo nemam ,,GOPRO KAMERU ULTRAHD KTORA NATACA 24/7" - i'm sorry. Prve si to klipnem a potom zacnem natacat ked sa nieco zacne diat.

 

Logy maš na discorde

Jaucuko

Hráč

11
21.3.2021 17:10

No povím ti to takto, na tom videu není vidět, zda injuries rpil nebo ne. Navíc si nemyslím, že pro něj to byla taková rána, spíš šlo o PIT. Co se týče toho že to udělal naschvál, to též není doložitelný podle toho videa.

Tudíž za mě LOCK a zamítám

 

Lock

(ps: pokud najdeš zbytek videa a bude tam vidět porušení, klidně to pak pošli.)


Powered by LeoSight IFS
LT~101